Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan ismerősötök, akiről...

Van olyan ismerősötök, akiről úgy vélitek, csak akkor keres, ha valami kell neki? Kihasznál és még teszi az érdeklődőt? Bunkóság, ha leszarom?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
VOLT olyan ismerősöm. Gimiből ismertük meg egymást, utána is sokat lógtunk együtt, aztán eltávolodott. Egy idő után már csak akkor keresett, ha kellett volna valami, például pénz. Elég átlátszó volt, de egy ideig próbáltam erőltetni, hogy találkozzunk csak úgy. Azóta már nem tartom vele a kapcsolatot.
2016. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, csináld csak azt, érezze a törődést! Én nekem nincsenek ilyen ismerőseim.
2016. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Családban vannak ilyen rokonok, de mi is "bunkók" vagyunk velük, elküldjük őket a fenébe. Ismerőseim nincsenek, mert akiben felfedezem ezt a tulajdonságot, egyből nem az ismerősöm többé.
2016. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki ilyen, és egy ideig nem is vettem észre, mert olyan ügyesen csűrte a dolgokat. Azóta azért látom, hogy akkor keres meg akkor találkozunk, ha az orvos anyámtól recept meg gyógyszer kell vagy szívesség tőlem, amúgy meg "aha, persze, majd beszélünk" és le vagyok ejtve.
2016. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!