Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még olyan férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, akinek bejön a normál fenék is, nemcsak a nagy, kerek, instáspopsi?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinek ez tetszik [link] , nem ez [link] ?

2020. jún. 8. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Hisz egy lány nem csak fenékből áll! Ha egy bájos, kedves lány, de nem instás kerek nagysegge van, akkor ez van. Az is ő, és ha szeretem, akkor őt szeretem, nem a körzővel rajzolt popsiját! ;)
2020. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
ha jó a szexben,bevállalós nem gond.
2020. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezeknek igazából nem a nagyságával van probléma, hanem a formájával.
2020. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Mutasd a valagad
2020. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Pers6e, szeretem a természetes formákat!
2020. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
mind2 jó, meg nem csak a külseje számít, hanem az is mit lehet a lánnyal és azzal a popsival művelni és mennyire lehet kiélvezni az egyészet :)
2020. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, te is szivesen ulsz egy S mercedeszben, de egy oktiban is jol vagy es szereted. Na ugyan ilyen a noi segg. Nem azert szeretjuk a not, milyen a segge. De ha ilyen, az csak plusz.
2020. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem hittem az angyolokbe de ez a második nő tuti angyal
2020. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden fenék tetszik a képeken. Csak nem te vagy az elsőn valamelyik lány? :)
2020. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 StevenUp ***** válasza:
70%

Ezzel a fenékkel alapból nem lenne gond.

A gond ott van hogy tapasztalatok alapján már az ilyen fenék gazdája is egy olyan pasit akar maga mellé aki minimum egy sportos valaki remek kocka hasakkal.


Ha átlagos pasik között keresgél ez a lány akkor jó eséllyel találna maga mellé partnert

2020. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!