Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tagadják, hogy ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják, hogy ha nem lenne férfitöbblet, akkor könnyebb lenne a ferfiaknak csajozni és nagyobb eséllyel az ő igényeik is érvényesülnének?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a kötetlen, laza szexkapcsolatra.


Tudom, hogy ez csak elméleti fejtegetés, de miért kell még egy névtelen oldalon is ennyire álszentnek lenni?


Elég csak a történelemből kiindulnunk. A háborúk után, mikor sok férfi odaveszett a fronton, rengeteg magányossá vált fiatal özvegy már két kedves szó után elment bárkivel. Még ha titokban is tartották, mert akkoriban erősebb volt még az Egyház szerepe.



2020. jún. 10. 01:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Van kapcsolatom, ez életem második kapcsolata, és soha nem volt egyéjszakásom, sem szexkapcsolatom. Nem is lesz.

És szintén szexmániás vagyok, ahogy a párom is, a mindennapi együttlét nem egy extra. Te viszont azt akarod rávetíteni a nőkre hogy két csoport van, az egyiknél a szex egy extra, kiérdemelendő dolog, a másik csoport pedig egy r. banc aki ágyról ágyra jár. Holott ez abszolút nem így van. Egy dolog amit azok a pasik gondolnak a nőkről, akik nem tudnak róluk semmit és nem tisztelik őket, egy másik hogy mi a valóság.

Ezért találtak be a butaságaid, mert nő vagyok. Amiket itt összehánytál, minden nőre nézve sértő. Igen, még a saját anyukádra nézve is, aki szintén nő. De olyan szinten vagy hímsoviniszta hogy fel sem fogod, miket hordasz össze.

A keserűség és a csalódás süt minden szavadból. Ezért lehetne csak béta kapcsolatod, mert te magad is egy béta vagy.

Csak sokkal könnyebb gyk-n sírni és a nőket hibáztatni, mint tenni valamit a saját boldogságodért.

Borzasztóan meg kéne változnod hogy egyáltalán szóba álljon veled egy olyan nő amilyenre vágysz. Ne várj egy Victoria's Secret modellre, amíg te sem tudod azt a szintet hozni.

2020. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Kérdező:D Ha annyi energiát amennyit itt regényírásba feccőlsz arra szentelnél, hogy odafigyelj másokra, ne pedig a saját elképzeléseidet lásd meg másokban, már nem lennél gondban:D


Számomra sértő amit írsz. Tudod miért? Mert férfi vagyok, és én szeretem a nőket. És bánt, hogy valaki enynire ordenáré módon beszéljen arról, amit szeretek. A legtöbben nem szeretik, ha az anyjukat vagy a párjukat lekrvázzák. Én is ilyen vagyok.:D


Az érvelésednél amúgy ott lóg ki a lóláb, hgoy te a nőkről beszél unblock. Ha a nők olyanok amilyennek leírod, akkor az azt jelenti, hogy egy teljes faj összes nőstény egyedét hibásnak titulálod. A gond ezzel az, hogy olyan nem létezik, hogy mindenki rossz. Ha mindenki az, akkor valószínűleg rossz irányból nézed a dolgot. Tudod, ha mindenki szembejön veled az autópályán, akkor valószínűleg te vagy rossz sávban.


Talán burokban élek. Talán. Nevezhetsz megalkuvónak, amiért tizenévesen csaptam a szelet lányoknak, volt akinek érzelmesen, volt akinek bőrdzsekis rockerként, volt akinek bejött, volt akinek nem. Aztán volt egy lány aki más volt mint a többiek, és elvettem feleségül. És boldogan éldegélünk. Te talán azt mondanád, hogy "megalkudtam bétával". Ki nem szarja le a véleményedet, nekem ez teljesen jó "alfa".


Te magad is bevallottad, hogy szexmániás vagy és nem érdekel a komoly kapcsolat. Lehet azt mondod, hogy a nőket sem. Mégsincs nőd. Akkor valaki téved.

És ha valaki téved, akkor felmerül a kérdés: Az egész világ összes nője (+ a férfiak döntő többsége aki őket támogatja), vagy te egyedül vagy az, aki téved?

2020. jún. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek azóta volt egy újabb ámokfutása :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. jún. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"Te magad is bevallottad, hogy szexmániás vagy és nem érdekel a komoly kapcsolat. Lehet azt mondod, hogy a nőket sem. Mégsincs nőd. Akkor valaki téved."


Nem tévedek semmiben. A nők annyira el vannak kényeztetve, hogy szexre bármilyen külsejű nő talál partnert.


És nem fogom senki kedvéért sem minden általánosságban vett állításom végére odatenni, hogy "tisztelet a kivételnek". Ha nem tudod értelmezni, az a te bajod.


Egyébként meg mindenkinek az az értékes, amiből hiányt szenved. Ennél fogva szerintem teljesen érthető a dolog. Szexre bármilyen férfi alkalmas a nő számára, így a szűrőfeltételek a következők:


- Legyen vonzó külsejű az adott nő számára.

- Legyen normális, diszkrét, ne legyen perverz (kivéve ha a nő erre vágyik).

- Legyen ápolt, igényes (kivéve ha a nő titkos fétise a testszag meg ilyesmi).


És itt le is zárult a kérdés. Ennek a férfiak szerintem több, mint fele minimum megfelel, tehát a legszigorúbb feltétel a vonzó külső lesz. De az lehet izmos, mackós, hosszú hajú rocker, stb. Mindenki megtalálja a saját típusát, viszont egy minden esetben biztos. Egy nőre fog jutni több tíz férfi, akik közül választ egyet.


Ha viszont képbe jön a párkapcsolat, akkor kiterjedhet a lista 300 elemre is.


És mivel mindenkinek az az értékes, amiből hiányt szenved, ezért rengeteg férfi, aki tudja magáról, hogy nem vonzó a nők számára és nem is annyira vagyonos, hogy pénzzel tudjon kompenzálni, az a lista maradék 299 elemének próbál meg megfelelni, hogy akkor elnyerhesse vágyott hercegnője szívét. Disney mese, első osztály. Ősidők óta így van a párválasztásban.


A férfi számára a legnagyobb érték a szex, a nő számára pedig a párkapcsolat többi része. És ez akkor is így igaz általánosságban, ha vannak kivételek mindkét oldalon.


És mivel csak kivételek vannak mindkét oldalon, nem hatalmas tömegek, ezért mindkét kivételhalmaz hamar el fog kelni.


És ha tovább viszem a gondolatmenetet, az idő = pénz közgazdaságtani képlet is megfeleltethető rá.


Minél több pénzed van (értsd: minél könnyebben jön a pénz, minél inkább szereted azt a tevékenységet, amivel a pénzt keresed és minél drágábbnak tartod a szabadidődet a pénzedhez képest szubjektíve), annál inkább azt áldozod szívesen a nőkre, ezért az a tendencia, hogy prostizol vagy sugar babyt tartasz, ha szeretsz flörtölni, akkor flörtölsz, de akkor sem szeretsz túl sokáig fűzögetni egy nőt.


És minél több szabadidőd (vagy az igazság inkább az szokott lenni, hogy minél kevesebb pénzed van, így minél kevesebbet ér a szabadidőd is, valamint a munkádat/pénzkeresés folyamatát is utálod), annál inkább hajlandó vagy akár barátzónázós, lelki szemetesládás kapcsolatokba is belemenni, mert még ha valaha realizálod is (sokan egyébként nem szokták ennyire racionálisan nézni a világot), hogy még s..ggmeresztős munkakörben is az az összesen mondjuk 60 óráért (kisebb-nagyobb megszakításokkal, a több órás messenger üzengetést, a videochatet, a személyes találkozást + odaút) járó bér mondjuk 60 000 lenne, amiből kijön két jobb kategóriás prosti, így meg esetleg még csókot sem kaptál, csak egy pár kedves szót, akkor is időről-időre belecsúszol, olyan ez, mint a szerencsejáték-függőnél, amikor újra és újra hisz benne, hogy majd vissza fogja nyerni az összes eddig elbukott pénzét és egyre nő a tét.


Meg az is számít, hogy esetleg a csajjal való kása-kerülgetést élvezed. Mert az más megvilágításba helyez mindent. De ha te nem ilyen vagy, akkor nem tudsz ilyen lenni. Ez olyan, mintha rád parancsolnék, hogy "Edd meg a spenótot!" miközben utálod. Szeretni sosem fogod, maximum keserű szájízzel lenyeled.


Ilyen a nőkkel való ismerkedés is. Ha utálod a folyamatát, akkor nehéz dolgod van. Nőként viszont pont akkor számítasz istennőnek.

2020. jún. 14. 01:41
 25/28 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy szexkapcsoaltra kevesebb elvárása van az embernek (mindkét nemnél!) mint egy párkapcsolatnál. Teljesen érthető is egyébként, hisz megdugni bárkit lehet, de leélni egy életet már kevésbé.


A te bajod mégis az, hogy nem találsz laza szexkapcsolatra nőt. És pl az én tapasztalatom is az, hogy párkapcsolatra könnyebb találni nőt, mint szexkapcsolatra.


Azaz azt a 300 feltételt mégiscsak könnyebb teljesíteni, mint azt a 3at. Érdekes. Vagy legalábbis valami mintha hiányozna a képletből.

2020. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"Azaz azt a 300 feltételt mégiscsak könnyebb teljesíteni, mint azt a 3at. Érdekes. Vagy legalábbis valami mintha hiányozna a képletből."


Semmi érdekes nincs benne. Nagyon röviden össze lehet foglalni, csak ha nem írok doktori disszertációt hozzá, akkor szétcincálják újra és újra.


A nők külső iránti igényei nagyok. De ők ezt nem érzékelik, egyrészt mert ők vannak a passzív oldalon, a legtöbbjük számára a létezés elegendő ahhoz, hogy mindig legyen hódolójuk. Régebben többen pislogtak ki a "Mátrixból", amikor nem nagyon próbálkoztak vagy tényleg csak gázos emberek. Most viszont ott az internet világa, ahol tényleg a világ legcsúnyábbnak választott, súlyos betegségekkel és deformitásokkal rendelkező női is párra lelnek.


Másrészt azért sem, mert az eltérő ízlések miatt a barátnőinek sem ugyanaz jön be.


Viszont mivel olyan világban élünk, ahol sok mindent nem szabad nyíltan kimondani és az igazság és kritika fáj az embereknek, hogyan hangzana, ha kijelentenénk, hogy az a férfi, akit a nő végül párkapcsolatra, gyereknevelésre és sok más egyébre választott KÜLSŐRE alacsonyabb rendű (legalábbis a nő szemében), mint az, akivel több évvel ezelőtt (sokkal feszesebb testtel) elment egy szórakozóhelyen vagy egy fesztiválon pár óra ismertség után vagy társkeresőről az első randi valamelyikük lakásán volt.


Szóval a 300-as lista egy újabb védekezési metódus a nő részéről, amire ráfoghatja, hogy ebben meg abban nem passzolt.


Miközben a naiv kissrácoknak azt mondják, hogy szeretnék őt jobban megismerni, hogy összepasszolnak-e és ők ezt (férfi, racionális gondolkodással) teljesen elfogadhatónak tartják, hiszen végül is mennyi veszély leselkedik egy nőre... Ja, csak ez nem gátolja őket abban, hogy akár egy külföldi kigyúrt sráccal felmenjenek egy kibérelt szobába szexelni, akiknek maximum a keresztnevét tudják...

2020. jún. 14. 21:08
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát akkor.. így jártál.

Szerintem összevissza beszélsz:D

2020. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem is összevissza beszél. Eléggé meg tudja bolondítani az embereket ha rájuk szárad a szüzességük :D

Mindig a nők a hibásak kollektíve, de soha nem az incel akinek nem sikerül ami minden más pasinak igen. Akkor is ha előnytelen a külsejük, és akkor is ha nem gazdagok. Mégis van barátnőjük. Mert normálisak, és akármit is gondolnak azok akik akkor láttak utoljára puncit amikor kijöttek egyből, a nőknek az a legfontosabb igényük hogy lehyen egy hosszútávú, megbízható társuk, aki megnevetteti őket és akivel jól érzik magukat.

És akire fel tudnak nézni, aki nem egy ilyen kis téveszmés hisztigép mint a kérdező.

2020. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!