Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kevésbé ismert pózok közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé ismert pózok közül melyikek a legjobbak? (Lovaglo, misszionárius, kutyán kívül)

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenced ezeken kívül?

2020. jún. 13. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pertnertol függ. Te fiu vagy lány vagy?
2020. jún. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Állva nagyon jó. Vagy a lovaglo is izgalmasabb ha a férfi (nem arultad el a nemed) ül. Esetleg a no hason fekszik.
2020. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2020. jún. 13. 23:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a lovaglót szeretem szemből.

23 F

2020. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár nagyon jó, de a franc se tudja a nevét. Csinálja az ember ha jól esik, nem kell ehhez tudni hogy pl. visszacsapó sárkánygerinc a neve. A négy alappózt is bőven lehet variálni. Egyébként is felesleges pózokat nézegetni, az akrobatikus pózok baromi kényelmetlenek.
2020. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fordított tehenészlány és a kutyapóz
2020. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a neve, mikor a lany hasonfekszik osszezart labakkal, es a ficko hatulrol mogotte. Na, meglepodtem, hogy massal sose csinaltam, es milyen jo.
2020. jún. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a lovaglót. Ugyanez háttal ülve rajtam. Elölről rám is borulhat, egyik kezemmel osszfogom háta mögött a csuklóit, másikkal simizem a popsit, gyurmázom, paskolom, vagy a hátát simogatom, aztán a segglyukát ujjazom, miközben farkalom. Imádom a misszionáriust is, az olyan meghitt, bensőséges, ha ölel, vagy markolássza a fenekemet és átkulcsolja a vádlijaival, ahogy érzem a puha talpát a bőrömön, ahhh. Szeretem még azt, amikor hason fekszik és én felül rajta, ágy szélén ülök és szemből az ölemben ül, hátamon fekszem és ő rajtam fekszik a hátán tehát alulról dugom, miközben puncival játszom kéz által, falnál szemből felkapva, vagy csak simán szemből felkapva fal nélkül, falnál úgyis, hogy egyik lábát emelem fel csak magasabbra, hátulról állva, amazon póz, 69 alul-felül - oldalt fekvőben, kanál póz, lábai vállaimon, feje mellé hajlítva én enyhe terpeszben felülről, ágy szélén ülve, amazon póz stb. F
2020. jún. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hason, férfi rajtam, meg a férfi ölében ülve szemből.
2020. jún. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hason fekve úgy hogy párnát teszünk a hasam alá.
2020. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!