Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strandoltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandoltatok már úgy, hogy plug volt a popsitokban, ha igen akkor milyen volt?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon megszerettem, munkahelyemen már volt bennem egész nap, izgat, hogy strandon milyen lenne.

2020. jún. 14. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pasi vagy, mi?
2020. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nő vagyok.
2020. jún. 14. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Gyakran csinalok ilyet. Popsimba is puncimba is. Munkahelyemen is szoktam. Néha felpumpálósat is, meg rezgőset is szoktam. Van egy olyan vibrotojásom ami akkor kezd rezegni, ha mobiltelefont hasznal valaki a közelében. Azt imadom. 24L
2020. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Párommal már próbáltuk, ha nem akarsz lebukni akkor ne tangában menj. Ezen kívül nem sokkal másabb mint amúgy, kicsit van benne izgalom hogy kevesebb ruha és mivan ha észreveszik, de nagy eséllyel nem fogják.

Mi nem csináljuk rendszeresen, páromat érdekelte milyen és ezért próbáltuk ki, talán ha évente 1-2 alkalom van így...

2020. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!