Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, férfi tangáról mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfi tangáról mit gondoltok? Ha mondjuk a párotok viselne?

Figyelt kérdés
Akár arra hivatkozással, hogy forróságban jobb, vagy csak szimplán ez tetszik neki.

2020. jún. 15. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Nem zavarna, ha neki így jó, akkor legyen
Kínosnak érezném, hogy férfi létére ilyet visel, de hagynám
Zavarna, mindenképpen lebeszélném
Poénosnak tartanám, tetszene
Izgatna a dolog, hiszen kiemeli, milyen jó popsija van
49 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Azt hogy nevetségesen néz ki, egy Férfi ne viseljen már női ruhákat.
2020. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A férfi aki férfi tangát hord az nem lányokhoz vonzódik.
2020. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
forróság, igen
2020. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Olyan lehetőséget nem láttam, hogy...Behánynék tőle. ?
2020. jún. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.-es: nem női tangára gondolok, hanem kifejezetten férfiaknak készült tangára.


Nyílván nem csipkésre, átteszősre, vagy leopárdmintásra gondolok, hanem egyszerű, fehér vagy fekete színű férfi tangára. Ezek úgy vannak szabva, hogy elöl legyen hely a herezacskónak, mint egy normál férfi alsónál, viszont hátul egy csík van csak, nem fedik a feneket.


Nyáron nem annyira bolond dolog, hogy az alsó minimálisan fedjen, ne legyen már még egy réteg, amibe beleizzadsz, az sokat számít. Ugye ez is csak megítélés kérdése: arról, hogy valaki nyáron nem visel alsónadrágot, még nem az jut valaki eszébe, hogy biztos a férfiakat szereti. Ehhez képest szerintem jobb egy férfi-tanga, mert a nadrág cipzárja nem dörzsöl ki, meg bárhol, ahol le kell venned a nadrágot (ruha vásárlás, esetleg orvosi vizsgálat) mégsem vagy teljesen pőre.

2020. jún. 17. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lehetőséget nem tettél a választási opciók közé, hogy hol értesülök a dologról, mert ha csak akkor, amikor vetkőzésre kerül a sor, én szerintem lefagynék a döbbenettől azzal együtt, hogy nem tartom magam beszűkültnek vagy ítélkezőnek. Ha közli velem még vetkőzés előtt, hogy tudjak róla, hogy mi van rajta, legalább felkészülök rá lelkileg, mondhatni még úgy is, hogy most is próbálok belegondolni feltételesen és csak ez jár a fejemben, hogy hiába tudok róla, hogy van ilyen férfitanga, ha csak élőben látnám először, én tuti lebénulnék a látványtól vagy azonnal levetetném róla, hogy haladjunk már azzal, ami miatt egyáltalán levetkőzött ;) , de ha felkészülök rá, akkor tényleg vállrántás kategória, mert miért ne, számomra tök meggyőző az is, amit írsz, hogy most tényleg: miért ne, ha neked ez a kényelmes és ez tetszik, miért is ne...
2020. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem viselne,nem búzi.
2020. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!