Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenkinek volt már több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek volt már több éves kapcsolata csak nekem nem?😔

Figyelt kérdés

Nekem nincs szerencsém a lányoknál. Nem hogy több éves kapcsolatom nem volt de még csak egy randim sem.

Másoknak pedig olyan könnyen megy ez. Egyik kapcsolatának vége aztán pár hét múlva talál mást. Én meg egy talákozásra sem tudok lányt taláni.

Lányok közül van valaki így van mint én?


2020. jún. 16. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt.
2020. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

A hiba valószínűleg benned van.

Jó ha van egy jó haverod, esetleg barátod aki ismer és meg tudnád kérdezni, mi a baj veled.

Ez nem szerencse kérdése, hanem pl rossz típust veszel észre, vagy alapból úgy állsz hozzájuk vagy más.

2020. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt hosszú. A legtöbb 15 év volt (de utána még 3 évig összejártunk szexelni), aztán volt 5 éves is, most egy több mint 2 évesben vagyok.
2020. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem. Pár hónapos kapcsolataim voltak. Valószínűleg te is alacsony és/vagy csúnya vagy, mint én.
2020. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es is írja, nem szerencse kérdése, hanem hogy mennyit teszel érte. Leginkább a próbálkozás, kezdeményezés formájában. Onnantól kezdve szerencse, hogy van akinek 10. próbálkozásra összejön, másnak csak a 100.-ra. S akkor mi van? Nem a próbálkozások száma számít, hanem az eredmény, azért meg megéri akármennyi kudarc is éri az embert addig az úton!
2020. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem sem volt még.

De úgy őszintén, komolyan nem is tettem érte, hogy legyen, szóval nem meglepő :)

2020. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!