Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akiknek nincs csikló orgazmusa, de hüvelyi igen? Orális sexel a párom nem tud elelvezni nagyon jó, neki de ha 20 percig csinálom is de, sak utána tud elevezni ha sexelünk. Létezik ilyen vagy csak eljátsza?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Létezik...

Barátnőmmel szintén így van. Igazából nem zavar, a szexel én is jobban járok, mintha csak kiverné

2020. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Inkább az lehet, hogy nem tudsz nyalni.
2020. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam utána, videókat néztem. Szeritem nem azzal van a gond.
2020. jún. 17. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de elég jól tudok, eddig nem volt panasz rám. A barátnőm szerint sincs, szimplán nincs orgazmusa
2020. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ettől nincs, vagy a szextől sem? Mert ha én csinálom neki élvezi nagyon de nem megy el ettől. 15 perc nyálas után pedig 2 perc szextől igen
2020. jún. 17. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában fordítva szokott lenni. Hogy ki nyal jól és ki nem... aki a legnagyobb ásznak tartja magát az ágyban az legbénább. Jól akkor nyalsz, ha figyelsz a partneredre, a visszajelzéseire, rá tudsz hangolódni és eljuttatod a csúcsra. Ebben mérik a nyalás "jóságát" semmi másban.
2020. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nyalástól én még életemben nem élveztem el. Jó-jó, felizgat, nedves leszek, satöbbi, de igazán orgazmust csak pénisztől tudok átélni. Több partnerem volt, érezhető volt a minőségi különbség nyalás és nyalás között, felismertem, amikor valaki bénábban vagy ügyesebben csinálta, szóval nem feltétlenül függ össze a pasi képességeivel a dolog. Nekem egyszerűen a nyalás az nem elég jó élmény ahhoz, hogy orgazmust éljek át tőle. Megjegyzem, az ujjazás sem, ujjazás+nyalás együtt is kevés. Nekem a pénisz kell, a rendes valós szex, azzal viszont nekem sem kell sok. Szóval vannak olyan lányok, akiknél ez így működik, és nem megjátssza magát, de hogy a barátnőd is ilyen-e, azt nyilván nem tudhatom.
2020. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok félék a nők, a legtöbb csikló orgazmusos, de azon belül is van több féle, az én eseteim:

1. nyalástól nem tudott elmenni, de kézzel izgatott csiklótól igen,

2. pont fordítva, kézzel izgatott csiklótól nem élvezett el, de nyalással igen

3. csak kézzel izgatott csiklóval tudott elmenni, de csak összezárt lábakkal (szét tett lábakkal nem)

4. kézzel izgatott csiklóval tudott csak elmenni, de csak, ha anál plug volt a fenekébe vagy az ujjam.

2020. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam elélvezni ha nyaltak. Nekem kell az erősebb ingerlés, és igen, szex közben vagy kézzel ingerléssel már megy a dolog.
2020. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!