Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavarna ha barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha barátnőtök nagyon odafigyelne a kajálásra, számolgatná mit eszik stb, heti többször kondiba járna, de ilyen feneke lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 22. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért zavarna?
2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

ez a fajta mentalitás nagyon nem jön be, nem tudnék vele jókat enni

mondhatni kizáró ok

a seggel nincs bajom, csak a gondolkodása nem passzolna az enyémhez

2020. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Van akinek fárasztó ezzel "együtt élni".
2020. jún. 22. 14:36
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
olyan vagy mint a húgom 😂 de te valamit jobban csinálsz. ő nem hizik de nem is fejlődik ilyen szintre. mondjuk nem jár kondiba itthon edz állítólag. am engem nem zavarna. csak ne szólj bele hogy én mit eszek. meg ne akarj megváltoztatni se.
2020. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk sz4r lenne, hogy a strandon nem ehetek meg vele egy óriás sajtos-tejfölös lángost, de hát csak túltenném magam rajta xD
2020. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Engem zavarna ennyire nem szamit egy jo segg...
2020. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Hát figy, nem mindenki születik olyan szerencsés genetikával, hogy bármit is eszik, nádszál marad, és a legtöbb pasinak fontos, hogy jó legyen a nő teste, tehát nem túl fair, ha húzzák erre a szájukat.
2020. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez egy tök formás fenék, látszik rajta az edzés. Ha nem ilyennek, akkor milyennek kellene lennie? Szerinted ez milyen?
2020. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
ja meg még a húgomrol. ő igazából kívánja azokat a kajákat amiket mi eszünk. és kajak elvárná hogy mi se együnk olyanokat meg a pasija se legyünk olyanok mint ő. igazából ezt azért akarja mert megkívánja a kajákat de nem eszi meg akkor se. ő kicsit bolond. te ne légy ilyen.
2020. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Hasonlóan élek de semmit nem vesz idoben a paromtol, illetve neki sincs ellenere hogy jo alakom van
2020. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!