Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavarna ha barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha barátnőtök nagyon odafigyelne a kajálásra, számolgatná mit eszik stb, heti többször kondiba járna, de ilyen feneke lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 22. 14:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem várom el otthon senkitől sem hogy azt egye amit én.
2020. jún. 22. 14:51
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Az exem is volt így de én vele együtt ettem, na hétvégén volt hogy valami édesség becsúszott de úszni is együtt mentünk.
2020. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
Amig nem fáraszt vele, és nem traktál a részleteivel, és nem tukmálja rám az életmódját, addig hajrá. :D
2020. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kisördög1 ***** válasza:
46%
Ezért a popsiért elég sok mindent elviselnék tőle :))
2020. jún. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem túl jó matekból, h a számolgatás ellenére ekkora a feneke. :)
2020. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 StevenUp ***** válasza:
79%

Én jelen pillanatban szívesen bevállalnék egy ilyen csajt.

Jó lenne ha valaki figyelme arra hogy mir eszem és mennyit meet sajnos rajtam van felesleg most és vicces lenne együtt tornázni.

Kondiba nem mennék el, azt csinálja ahogy akarja, de kicsit egészségesebb életmód nekem is jót tenne, főleg úgy ha van valaki aki nap mint nap motivál

2020. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#15 Számolgatást alatt nem éhezést értettem :)) Izomépítéshez kell enni, jó minőségű kajákat. És ugye a fenékben és izom van... Nekem nem tetszik a kicsi lapos fenék
2020. jún. 22. 15:02
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Embere válogatja.

Az én barátomat mikor elkezdtem edzeni nagyon zavarta hogy "nem eszek rendesen" meg "nem lehet velem egy jót enni".

Már megbékélt vele.

2020. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%
Tutira zavarna.
2020. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Én adtam le túlsúlyt számolással, és azóta is tartom a szintet, szóval tudom, hogy ez miért fontos, ezért picit sem zavarna. Az a típus már inkább, akinek kb. ez az egyetlen hobbija és nem tud másról beszélni. De amíg nem erről szól az egész életed, addig hajrá, félmunkától nem lesz ilyen a popsi :)
2020. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!