Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28éves önbizalomhiánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28éves önbizalomhiánnyal és szociális fóbiával küzdő srác vagyok. Sajna ez végett még soha nem volt kapcsolatom. Kinek mi jött be ilyen téren?

Figyelt kérdés
társkeresés,probléma

2020. márc. 3. 17:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban bántottak,mert kancsal voltam ami mára szerencsére eltűnt mert megműtötték.De sajna a túlzott önbizalomhiány megmaradt.Ez végett pedig nem igazán merek kezdeményezni max neten de ott eddig semmi szerencsém nem volt.Van itt olyan aki hasonló gondokkal küzd,vagy küzdött?
2020. márc. 3. 17:15
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Szia! Én is ilyen vagyok. Belenyugváson kívül nem tudsz mit tenni :(

21/F

2020. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fejlődni kellene és kűzdeni. Mi az hogy nem lehet mit csinálni? Keresd meg az okait hogy miért nincs önbizalmad és javíts rajtuk.


Beszélgess emberekkel a munkahelyeden, idősebb nőkkel, takarítókkal, irodistákkal, bárkivel. Először csak kérdezd meg őket mi a helyzet, sok a munka, nagy a fejetlenség, akármit aztánbmajd jön a többi.


Fejleszthető a szociális készség és a külsőd is, ha te magad nem akarsz megváltozni akkor így maradsz örökre.

2020. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Törődj bele. Én is ezt tettem :(
2020. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy miért nincsen önbizalmam? talán azért mert már nagyon sokan visszautasitottak,mindjárt az elején....jóformán azt sem tudom mi az a kapcsolat mert még egy randin sem voltam.
2020. márc. 3. 17:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Beletörődni? azért ezt nem teszem....eddig a munkába ,zenébe menekültem.
2020. márc. 3. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Hat, 2 opcio van.

1. Itt rinyalsz es semmi se valtozik. ( Hidd el kutyat nem erdekli mennyire szar neked, millio egy embernek sokkal rosszabb a sorsa )


2. Nekiallsz es elkezdel tenni ellene ( onismeret, pszichológia, meditacio ... Addig amig mar nem arrol fog szolni a dolog hogy valaki szanjon meg hanem amig mar felneznek rad valamiert )


A kek vagy a piros tablettat kered?

2020. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Senkinek sincs meg mindene. Valakinek ez jon termeszetesen es mellette masban nulla. Ha neked ez nem megy akkor kemeny munka. Fejleszd a kulsod, a kommunikacios keszsegeidet meg mindent ami miatt onbizalomhianyod van. Nagyon nehez, en is onbizalomhiannyal nottem fel de 18 eves koromtol 21-22 eves koromra felepitettem magam a semmibol. Meg mindig van, hogy elkap az az erzes, de mar nagyon ritka. Mert tudom, hogy amit letettem az asztalra/amin keresztul mentem arra nem lenne barki kepes es ez onbizalmat ad. Nem fog egyik naprol a masikra tortenni, de tudatosan dolgozni kell rajta.
2020. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel agyilag is. Ez mind fejben dől el. De úgy sem fogtok...
2020. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez.
2020. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!