Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Egy cég irodaházában vagytok biztonsági őrök a barátnőtök otthon vár rátok.Az irodaházban van egy vendégszoba.A cégnek egy vidéki női alkalmazottja van éppen elszállásolva

35-40 év közötti rendkívül dekoratív nő

Csak ketten vagytok az épületben

Az éjszaka közepén a nő letelefonál kellene neki egy kulcs mert szeretne bemenni az egyik irodába.Elvileg nem lehetne kiadni ilyenkor kulcsot,de nem akartok vele vitatkozni felviszitek neki a kulcsot.


Amikor beléptek a vendégszobába a nő az ágyon fekszik csak bugyi és melltartó van rajta az asztalon óvszerek és egy pezsgősüveget láttok

A beszédén érzitek nem teljesen józan,elmondja valójában nem a kulcs miatt hívott fel,nagyon magányos és szexre vágyik

Mit tesztek ekkor?



2020. jún. 23. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Udvariasan de határozottan visszautasítanám.Mégiscsak szolgálatban van az ember ráadásul barátnőm is van
Kihasználnám az alkalmat,egy ilyen nő józanul lehet szóba se állna velem.A kettőnk titka maradna az egész
52 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Hát nyilván irgalmatlanul felnyársalnám
2020. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

alapból nem adnék ki kulcsot senkinek

és nem dugok meg mindenféle random idegent


F

2020. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
A pezsgőt elutasítanám. Azért munkaidőben inni, az elég nagy felelőtlenség szerintem.
2020. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ milyen a kapcsolatom a barátnővel.
2020. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Ez jó kérdés, de ha szereted a párod te is tudod hogy mi a jó válasz erre. Nem akarom itt a "jófiút" játszani, de egy elhidegült kapcsolatban nem lenne kérdés hogy meghúznám, hiszen a hölgy látszólag mindenre gondolt.
2020. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha barátnőm van, akit szeretek, nem dugnám meg.
2020. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 StevenUp ***** válasza:
89%
Barátnőm van, szóval hozzá nem nyúlnék
2020. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Sosem csaltam meg egyik páromat sem, innentől kezdve....NO!
2020. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Én hűséges vagyok. A pezsgőt elfogadnám, mert nagyon szeretem, de nem feküdnék le vele. Udvariasan elutasítanám.
2020. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Oké, majdnem minden kapcsolatban levő ember tudja, mi a helyes, és a gépnél/telónál ülve szépen fel is mondja a kötelezőt. Én arra lennék kíváncsi, hogy VALÓJÁBAN ki mit csinálna ebben a szituációban. A szobába belépve valószínűleg olyan lehengerlő lenne a hatás, amit így, elméletben beleélve magunkat a helyzetbe, el sem lehet képzelni. Csakis élesben derülne ki, hogy kinek milyen könnyen vesz ki szabadságot az erkölcsi készüléke.
2020. jún. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!