Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim mit tennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim mit tennétek ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Egy cég irodaházában vagytok biztonsági őrök a barátnőtök otthon vár rátok.Az irodaházban van egy vendégszoba.A cégnek egy vidéki női alkalmazottja van éppen elszállásolva

35-40 év közötti rendkívül dekoratív nő

Csak ketten vagytok az épületben

Az éjszaka közepén a nő letelefonál kellene neki egy kulcs mert szeretne bemenni az egyik irodába.Elvileg nem lehetne kiadni ilyenkor kulcsot,de nem akartok vele vitatkozni felviszitek neki a kulcsot.


Amikor beléptek a vendégszobába a nő az ágyon fekszik csak bugyi és melltartó van rajta az asztalon óvszerek és egy pezsgősüveget láttok

A beszédén érzitek nem teljesen józan,elmondja valójában nem a kulcs miatt hívott fel,nagyon magányos és szexre vágyik

Mit tesztek ekkor?



2020. jún. 23. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
A válaszolók majdnem fele gond nélkül megcsalná a barátnőjét.... Gratulálok srácok, magas az értelmi színvonal.
2020. jún. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nos elárulom én akkor visszautasítottam a nőt

Pedig tényleg vonzó volt de annyira meglepő és hihetetlen volt az egész

Lehet szégyen de a barátnőmre akkor ott a legkevésbé sem gondoltam ahogy valaki írta a látvány tényleg lehengerlő volt

Másnap viszont már bántam hogy nem maradtam egy kicsit több ilyen lehetőségem nem lesz az életben

2020. jún. 23. 16:42
 13/19 StevenUp ***** válasza:
46%

ma 16:24


Mi olyan hihetetlen abban hogy vannak még hűséges emberek? Ráadásul annyira nem lennék meglepve ettől a látványtól sem. Nem azért mert annyira alfahim vagyok, csupán ennél extrémebb sztoriban is volt részem, így ezen már nem sokkolódnék

2020. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13 Ez sima emberi tulajdonság, hogy van a normál esetben, a helyzetek 99,9 %-ában működő értékrended, és van, ami működésbe lép, ha rendkívüli helyzet van. Emlékszel arra, amikor a Blahánál az utca aszfaltjára zuhant egy ember, és egyetlen srác ment oda hozzá és próbált perceken át segítséget kérni, a járókelők pedig szinte mind közömbösen nézték? Pedig a legtöbb ember általánosságban igen magasra tartja az emberi élet értékét.

Elhiszem, hogy neked volt részed a kérdezőénél is nagyobb hatást kiváltó sztoriban (habár nem tudom, mire gondoljunk - egy egész háremnyi nő várt odabent tárt puncival?). De pl. a kérdező és én is azon a véleményen vagyunk, hogy békés, szokványos körülmények közt nagyon nehéz rendesen elképzelni az ilyen szituációk által kiváltott hatást.

2020. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 StevenUp ***** válasza:
27%

ma 18:03


Igen, az embereknek van egyfajta értékrendje, de emellet ugye dolgozik bennünk a lesz*romság is.

Mármint én ezt úgy szoktam meghatározni, hogy van a bruttó értékrend (amit hangoztatnak) és vann a nettó értékrend amilyen emberek ők valójában.


A legtöbb embernek borzasztó alacsonyan van a nettó értékrendje de ők ilyenek.

Én nem sokszor hangoztatom hogy nekem milyen, egyszerűen érzem hogy nekem mi az ami belefér és ami nem fér bele.


A fent említett szitu nekem nem férne bele mert az adott szituban nekem ott a barátnő amit a kérdező is megjelölt.

És pont azért mert nem vagyok egy alfahím így én értékelem annyira a párkapcsolatot, hogy nem kockáztatom meg ennek az elvesztését egy kósza dugás miatt egy elkeseredett nővel...


És akkor is így reagálnék, hiszen maga az erotika amit a fent vázolt szitu is mutat, nem idegen számomra, mert bár Hárem nem volt tágra nyílt puncival, de volt lehetőségem arra hogy ennek a szitunak egy a - számomra - értékelhetőbb formájával élőben is találkozzam, ami érzelmileg azért tudott belőlem ennél erősebb ingert kiváltani, mert egy szívemnek nagyon kedves hölgytől kaptam ezt az eseményt sokkal kidolgozottabb formában.


Én ilyen téren (bár nem látszik) de sokkal érzelmesebb vagyok így háttérbe tudom szorítani az állatias ösztönöket ami a párzás felé irányul.


Ez nem bonyolult csupán emberség és gerinc kérdése

2020. jún. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Mármint én ezt úgy szoktam meghatározni, hogy van a bruttó értékrend (amit hangoztatnak) és vann a nettó értékrend amilyen emberek ők valójában."

Na de pont ezért nem annyira releváns, ki mit ír ide, mert úgyis élesben derül ki.

"A legtöbb embernek borzasztó alacsonyan van a nettó értékrendje de ők ilyenek."

Ezzel vitáznék. A legtöbb ember értékrend szempontjából átlagos, a kiemelkedő nagyon ritka, s ezért mindig gyanús, amikor valaki nagyon különbnek gondolja magát.

2020. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%

Hát, én - ismerve magamat - biztos hogy megdugtam volna a nőt, de a pezsgőt nem fogadtam volna el, mert ha dolgozom, akkor soha sem iszom, mert tilos!

Átnéztem egy biztonsági-őr feladatait és kötelezettségeit: nincs benne hogy szolgálatban nem lehet dugni! És ami nem tilos, az szabad!

Lehet, hogy a nőnek is volt otthon pasija, csak kalandozott volna egyet...

2020. jún. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én a gumit utasítottam volna el mert utálom, ha van csajom azzal meg meg van beszélve általában hogy járhatunk külön utakon is de nem a másik háta mögött. úgyhogy megdughatnám. :D :D
2020. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt: nyilván nem feküdnék le vele, másrészt: a kulcsot se vinném fel.
2020. jún. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!