Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajom miért nem megy el az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért nem megy el az orális szextől?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ő csinálja neked, vagy te neki? :P

Amúgy biztos bénán csinálod ...

2020. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert rosszul csinálod. Nem úgy, ahogy ő szereti.
2020. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert rosszul csinálod vagy nem tud ellazulni. Beszélj vele erről!
2020. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg az összhang...őszintén kommunikáljatok arról, hogy mi jó neki, hogyan szeretné...
2020. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2020. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt várod el töle, hogy amikor lecop téged attol élvezzen el ö is?
2020. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mit hogyan szeret, mi a gond. S figyelj még jobban rá, a reakcióira, visszajelzéseire, kérd meg hogy irányítson adjon több visszajelzést (akár szavakban is, mikor jó, mikor finomabban/erősebben stb.).
2020. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jól csinálod.
2020. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem már sokan nyaltak sokféleképpen, de még életemben nem mentem el oráltól. Rendes behatolós szextől viszont pillanatok alatt csillagokat látok. Lehet a barátnőd is ilyen típus, nem mindenki működik ugyanúgy. Beszéljetek, akármi is áll a dolog hátterében, ez tuti mindenképp jót fog tenni.
2020. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nonemu vagyok, es elsosorban a partnereim miatt volt mindig nyalas. Nem arrol van szo, hogy rosszul vagy jol csinaljak. Nem izgat, ennyi.

Par percig erdekes aktus elott, de en tudom, hogy nekem nem ez kell. Meg a vad csok is jobban izgat.

2020. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!