Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti csináltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csináltatok már olyat amire utólag nem vagytok büszkék?

Figyelt kérdés

Megbánt egyéjszakás, szex pénzért, egyéb?

Miért bántátok meg?

Ha itt sem vállaljátok fel akkor írhatjátok privátban is.


2020. jún. 25. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Maradjunk annyiban, hogy igen csináltam
2020. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy egyéjszakást bántam meg, mert se nem testszett a scrác, se nem volt jó a szex, semmi kedvem nem volt hozzá.

Egy házibuliban voltunk, többször elküldtem, nem hátrált, egész este nyaggatott, végül felkapott és bevitt az egyik szobába, hiába ütöttem a hátát, hogy tegyen le, nem akarom.

Most ez rém hülyén fog hangzani, de kb azért mentem bele hajnalban részegen, mert az övé volt a nyaraló, tele közös barátokkal az ország másik felén, mindenki ivott, szóval kezdett nagyon erőszakos lenni és nem akartam balhét. Féltem, hogy veszekedés lesz, kirak télen a házból az éjszaka közepén, vagy mindenki összeveszik mindenkivel.

Nem is tudom, szóval hagytam magam, hogy legyünk már túl rajta és hagyjon már békén a p.csába.

Ezt nagyon megbántam, iszonyat rossz volt.

2020. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!