Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 évesen lefeküdnétek egy 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen lefeküdnétek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 21:44
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
46%

Ilyenkor sajnálom, hogy nem láthatom a válaszolók képét, kik ezek Az emberek a valóságban.... egy gorilla szintje.


Remelem sose lesztek gyerekek/tinik közelében.

2020. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
22%
Én szoktam lenni tinik közelében néha, de ugye azok mindegyike tabu, rokonok, ismerősök lányai egyrészt, másrészt pedig nem vagyok egy ösztönei vezérelte állat.
2020. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 manly ***** válasza:
86%
Igen de még mennyire ?
2020. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
71%
Inkább egy 17 évessel jobb lenne!
2020. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
19%

32 vagyok. Őszintén? Lehet. Nem tudom. Nem volt rá és nem is lesz rá lehetőségem. Szívem szerint igen, az eszem tudja hogy tilos. A gondolattal meg csak lejátszok.

Ha 42 leszek akkor kizárt, de így 10 évvel fiatalabban, tényleg nem tudom mi lenne az optimális. Én is ferfibol vagyok.

2020. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
Igazi mocskos tetvek akik egy feltételezésre, urambocsá' fantáziára így ráripakodnak! Persze az rendben van amikor a romák 12 évesen már férjhez is adják a lányukat, vagy az az amerikai néger aki magányos nőkre támadt, de ő az istencsászár... szánalmasak vagytok!
2020. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim válasza:
0%

18/f

Nem erőszakoskodtam, hogy csinálni kell, persze nem erről van szó.. amikor biztos volt benne és látszott is hogy ki szeretné próbálni, addigra eltelt 3 év.

Egyébként a #21-nek igaza van, mivel ennyi idősen még nem tudják eldönteni hogy akarják-e, és ha okos a lány akkor nem akarja, mivel 18 év alatt kiskorúnak számít.. és elnézést előre, de 42 évesen, az ő apja korosztályában, nem lenne egy picit szégyen, hogy mondhatni a "lányával" csinálja? Félreértés ne tessék ezért raktam idézőjelbe.

2020. jún. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
44%

-46/

Bocs, de aki 40 évesen 14 éves lányt megdugna, a szemembe nem külön a románál vagy az afrikai négernél, vagy bármelyik primitív elmaradott afrikai törzs tagjánál, ahol primtív szinten megrekedtek, mert ezt hozzátok ti is kb..


Ez a szint talán náluk elfogadott a kultúra, ha nem vagy különb, nem tudom minek köpködöd őket. Ugyanaz a szint, te sem vagy fejlettebb szinten, ha neked ez normális. (De másképp látjuk hála a jó istennek a világot. Az hogy én undorom az ehez hasonló primitívségről egy dolog, Te élhted ettől az életed tink után koslatva.. A véleményem meg az enyém marad, és ami taszít az taszít. Ez van.)


Számomra tényleg érthetetlen, miért akar egy 30-40 éves egy kislánytól 18 alatt egyáltalán. A legtöbb fiatal srác már 25 évesen sem kezd 15 évesekkel, nem véletlen. Itt meg kivénhedt kiéhezett emberek igen... A férfi nemtől magától is megundorodom néha itt olvasva ezeket, de ez van. Szerencsére van kivétel, aki hasonlóképp továbbfejlődött az evolúció során , kár hogy ritkább úgy néz ki az a része...

2020. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
44%

7/48 ez aranyos volt. Egy szimpla kérdésre.....

Max ha kiírja,hogy megvolt,ez helyes?

De ez csak egy átlag kérdés így.

2020. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 manly ***** válasza:
43%
Egy 14 éves lány teljesen érett a szexre és nem egy már túl van a dolgokon.
2020. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!