Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 42 évesen lefeküdnétek egy 14...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen lefeküdnétek egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 21:44
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
14%
Hol kell erre jelentkezni?
2020. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
56%
Még attól se féltek, hogy kiherél a családja?
2020. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
66%
42 eves es 14 eves nem oke, akarmilyen ribncosak es kieltek a mai tinilanyok (sokuk mar nem is szuz akkor), de fejben meg azok. viszont. egy 20 eves es egy 48 mar okesabb. vagy 25 es 53, az idoszakasz a lenyeg, ergo felnott ne kezdjen ki gyerekkel, de ket felnott esete mar mas teszta.
2020. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
65%
amugy pont ez a baj, hogy a fiatal lanyok keretik magukat, nekem pont ennyi idos a hugom, latnatok kene, hogy oltozik, diszkoba jar stb, ahol ok vesznek korbe mas ferfiakat, ahogy valaki itt elottem irta. en 19 vagyok, de neki szerintem tobb a szexualis elete, mint az enyem es kb egyidosnek nezunk ki. szoval nem csak a kanos "osztonlenyek" a hibasok, bar nyilvan nekik is kene annyira civilizaltnak lenniuk, hogy NemE
2020. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
74%

Most ne haragudjatok, 29 vagyok, visszaemlékszem a 14-15 éves korszakomra:


Tini lányként mind ismerkedtünk a saját adottságainkkal, nekem pl akkor nőttek meg a melleim.. ÉS igen, ekkortájt a lányok is próbálgatják a saját stílusukat ( 18 alatt nagyon nincs senkinek, ezt a divatszakos tanár mondta...). ÉS valóban nem volt visszagondolva: én is bőven kivágottabb felsőket hordtam mint 18 után ( ismerkedtem a helyzettel, a divattal, magammal, stb, volt ez a barátnők hatására és annak a hatására, hogy ilyen divatcikekkel volt tele az áruház, + ez volt a trendi..


Emlékszem emiatt, + meg mert nem A kosaras melleim voltak, az irigy osztálytársaktól ugyanúgy visszahalltottam, hogy én már bztosan nem vagyok szűz....


Ezt mégis miből eszik le emberek?? (Mint pl előttem szóló). Egyetemre bekerültem, dettó csak mert nem voltam bányarém ( és akkor már nem hordtam ribisebb ruhákat), csak mert nagy mellem volt és pl jól néztem ki, mondták is, hogy biztosan nem vagyok szűz..


ÉS tudod mi az igazság? 20 évesen, bőven egyetemen szexeltem először.. Mivel mindenki cikizett gimiben is, és utána is, nyilván nem kötöttem soha többet, az egyetemen sem senki orrára, hogy még nem szexeltem, mert irtó prolik és parasztok tudnak lenni az emberek. A barátnőm lepődött meg a legjobban egyetemen, ő tudta egyedül ( azért mondtam el csak neki is, mert őt is cikizték 20 körül már..), és ő sem tudta..


Szóval ennyit erről, hogy ránézésre meg akarjátok mondani, 14-16 év körül ki szűz vagy nem szűz. És emlékszem, hogy valahogy r*hadtul nem a 40 éves vén fószerekre vágytam tiniként, annyi biztos..

2020. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!