Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 18 éves ember szexelhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 éves ember szexelhet egy 14 évessel? Egyszer hallottam, hogy a 14 éves kor, az amitől már jogilag legális, csak nem tudom, hogy igaz-e

Figyelt kérdés

Ha igaz, akkor az ugy értendő, hogy 14 évesen már bárkivel lefeküdhet, pl egy 40 évessel is?

Vagy meg van szabva, hogy 14 évesen maximum hany évessel, hogy ne legyen pedofília?



2019. máj. 21. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
14 éves kortol bárkivel akár 70 évessel is ha akar
2019. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Igen, úgy értendő, gyakorlatilag a törvény nem bünteti ebben az esetben. Amúgy rá tudsy keresni a hatályos törvényre.

Azonban egy 14 éves még éretlen, egyik pillanatban úgy érzi készen áll rá, másik pillanatban megbánja amit tesz. Szóval jó esetben a szülők később megkeresnek Téged néhány kérdés erejéig (pl. hogy mit képzeltél mégis.), a rosszabb esetet meg a képzeletedre bízom.

Most tényleg csak az én véleményem, de a 14 évesek látszatra sokmindenre megértek már, de lelkileg nem, a gondolkodásuk egy gyereké. Sajnos még a 21 évesek is ilyenek ma, 2019-ben. :( Szex 14 évesen, felnőni meg 35-40 évesen szoktak, már ha egyáltalán. Persze ezt senki sem fogja Neked bevallani, mert általában a gyerek felnőttnek szeretne látszani, a felnőtt meg sokszor visszakívánkozik a fiatalabb korába (nem nem 14-be.).

2019. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen lehet,azzal szexel egy 14 éves akivel akar
2019. máj. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!