Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a fekete pasikról az ágyban?

Figyelt kérdés
Én imádom a szép fekete pasikákat. :) Állandóan körülöttük forog az agyam. :) Minden érdekel róluk. :)
2020. jún. 28. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
szeretek a nagy szerszámukkal játszani :) az álmom hogy egyszerre legyen bennem 3 méretes, egy a popsimban, egy a punimban, egy a számban :)
2020. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
ha szereted a vad szexet imádni fogod.
2020. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%

Több feketével voltam kapcsolatban, sokkal ápoltabbak, mint sok magyar akik sokszor fogat sem mosnak. Hihetetlen jó szexben volt velük részem, szenvedélyesebben és érzékibben szeretkeznek mint a fehér férfiak.

Párkapcsolatban viszont negatív a tapasztalatom, nehéz velük jól kijönni, de ha szexről van szó, verhetetlenek!

Próbálj ki egyet, de vigyázz, mert nem minden csoki édes;)

2020. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
na megint egy gagyi, magát nőnek kiadó incel által kiírt kérdés...unalmas már
2020. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, még az utolsó incelét is.
2020. jún. 28. 20:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Szóval aki beszól valakinek, az automatikusan incel?


Nekem pozitív a véleményem, de félvér srác vagyok szóval nem meglepő :D

2020. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gondolom tisztában vagy az incel fogalmáról, hát itt az van bőven. Anonimitás álarca mögé bújt frusztrált incelek mekkája ez az oldal, akik a saját tévképzeteikkel offolnak szét mindent.

Érdekes, hogy nem az volt a bajod, hogy nem a témához szólt.

Válaszod köszönöm, de én elsősorban nőkére vagyok kíváncsi.

Mégegyszer köszönööm mindenki válaszát, a privátokat is, és ha már privi: ez az oldal nem társkereső!

2020. jún. 28. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Ok hogy itt sokan hülyék és persze hogy tévedhet. De az incel szó emiatt válik elcsépeltté, erőtlenné, mivel odamondjuk mindenkire
2020. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Őőő már bocs de ki is citálta ide az incelt? Mert én nem.

Ha én egészséges párkapcsolatban élő hetero férfi lennék akkor eszembe se jutna egy nőknek kiírt kérdésre egy teljesen off hozzászólást írni. Ilyet csak egy incel tesz akit frusztrál a tudat, hogy ismét nem neki jön össze a numera, ellenben egy fekete pasinak talán igen, na az meg már "mégiscsaksok".

Amilyen a fogadjisten olyan az adjonisten.

De nem ez a kérdésem témája, szóval OFF.

2020. jún. 28. 21:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs, nem is neked szólt feltétlen
2020. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!