Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen tapasztalata,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata, véleménye van a fekete pasikról az ágyban?

Figyelt kérdés
Én imádom a szép fekete pasikákat. :) Állandóan körülöttük forog az agyam. :) Minden érdekel róluk. :)
2020. jún. 28. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
azért lettél keincekezve, Kérdező, mert a kérdésed hangneme nem olyannak hangzik, amit egy nő kiírna...sok ezen az oldalon az olyan "férfi", aki nőnek kiadva magát, nőket agyatlan libának beálkító kérdéseket, vagy kommenteket ír. ugye ők megkeseredett, nőutáló szüzek, incelek. ennyi, emiatt inceleztelek le
2020. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akinek bejönnek a fekete férfiak azok "agyatlan libák" értem.

Ma is tanultam valamit és egy újabb ok arra, hogy maradjak Bécsben.

2020. jún. 29. 08:55
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

Megdönthetetlen, szalmabábnál is rosszabb "magyar rossz" érvnek lehettünk tanúi.


Az ország kritikus gondolkodási képessége emigrációd következtében biztosan nem csökkent

2020. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ha itt (félázsiában) a zsigeri rasszizmust "kritikus gondolkodásnak" hívják...

Elhiszem, hogy frusztrál egyeseket, hogy minden itt töltött idejük ellenére sem tudnak összejönni egy lánnyal, a leveleik bontatlanul maradnak, és akkor még valaki ki meri írni, hogy "fekete pasik".. na az itt skandallum.

2020. jún. 29. 11:47
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

54 éves nő vagyok és 40+ fekete férfival voltam. Most már mindig színes bőrű férfival ismerkedem.

Nem minden fekete férfi jár nagy bottal, személy szerint volt dolgom az átlagostól kisebbel és az átlagnál sokkal nagyobbal is (kb olyan 25 centi), de a magyar férfiaktól átlagban nagyobb a méretük.

Mérettől függetlenül a fekete férfiak különleges szeretők, nagyon értik a dolgukat.

Ha bővebben érdekel a tapasztalatom, írj privit.

Az itteni irigy pasikkal meg ne foglalkozz. Azért ilyenek, mert sikertelenek és ahelyett, hogy magukba néznének, esetleg elgondolkoznának azon, hogy mit csinálnak rosszul amiért nekik nem sikerül a hódítás vagy nem tudják megfelelően kielégíteni a partnerüket.

Sok nő álmodozik arról, hogy kipróbálja egy feketével, de kevesen merik bevállalni, mert idehaza az idősebbekben sok az előítéletet. Szerencsére a fiatalok már sokkal nyitottabbak, és Magyarország is egyre színesebbé válik, így nagyobb lesz a konkurenciája az itteni férfiaknak, ez is frusztrálja őket, főleg azokat, akik semmit sem tudnak felmutatni így marad a bőrszínük ami miatt ők különbnek érzik magukat, ha már sikerük nincs a nőknél. Az ilyenekre nem érdemes időt pazarolni

Lehet lepontozni.

2020. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!