Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van olyan, hogy élvezit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van olyan, hogy élvezitek a szopást, és nem csak a partneretek kedvéért csináljátok? Esetleg fel is izgultok alatta?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 08:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem azokkal a lánnyokkal, akik nem szeretnek szopni, azokkal nagy baj van. Az egy olyan egyedi élmény, amit semmi nem tud helyettesíteni. Én férfi vagyok, nem vagyok meleg, de néha el szoktam menni egy transzihoz, hogy leszopjam őt, mert annyira jól esik. Se a nyalással,sem semmivel nem lehet helyettesíteni azt az érzést.
2020. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oreg, te bizony buza vagy.
2021. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!