Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pisi fetis? Van itt olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pisi fetis? Van itt olyan aki pisi fetises? Hogyan csináljátok? Csak magatoknak, vagy partneretekkel is? Hova szoktátok? Meg is isszátok?

Figyelt kérdés

Nekem meg egyik exem vetette fel, akkor tiltakoztam, de egy kicsit elkezdett érdekelni.

23/f/m



2019. dec. 7. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Nekem volt, hogy a puncimat pisilte le a srác!
2019. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Pasim azt szereti, ha a farkát lepisilem, ha ő engem vagy ha bepisilek előtte. Engem különösebben nem izgat, de azt jó látni, hogy neki mennyire bejön. Általában kádban, zuhanyzóban, ritkán a konyhájukban, ahol könnyen fel lehetett mosni. Ágyban, meg olyan helyeken, ahol nehéz lenne takarítani, nem. És a megivás az már nekem sok lenne :)
2019. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Engem a punciba és popsiba pisilés izgat nőként.

21

2019. dec. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem, ha a számba pisil a partnerem. Ha nem nagyon rossz ízű, akkor nyelem is.
2019. dec. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

Az én exem a mellemre és a puncimra pisilt mindig

Inni nem ittuk egymásét az kicsit sok

2019. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Adni-kapni egyaránt szeretem. Nagyon élvezem, ha egy lány a számra ülve engedi el magát, lenyelem a pisijét.
2019. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán fétisem,de nagyon tetszik,ha egy lány punci nyalás közben úgy aláz,hogy a számba pisil és kényszerít a megivására.
2019. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyedül. Különböző ruhákba bepisilés, utána maszti.

Partnerrel még nem volt, de érdekelne az egymás előtt bepisilés és/vagy egymás lepisilése.

F/47/bi

2019. dec. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Egy férfias pasival kipróbálnám milyen ha lepisil, és utána leszopom és a számba élvez.
2019. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Papanek ***** válasza:
13%

Én a számba szeretem kapni csajoktól.Le is nyelem!

42 /F

2019. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!