Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érezhetek iránta? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek iránta? /F

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú kérdés lesz, mert mindent tisztán láthatóvá akarok tenni.


Szóval Van egy lány barátom aki 2 évvel fiatalabb nálam, és már kb születésétől ismerem, és kicsi korunktól kezdve joban vagyunk.


Kb 11 lehettem amikor sokszor láttam őt csupaszon előttem, és volt hogy direkt azzal hülyéskedett hogy a punciját mutogatta. Először nem tetszett, és idegesített is hogy ezt csinálja.


Akkor már érdekeltek a lányok, vagyis izgattak, de olyankor még pl csak a mell tudott felizgatni, a punci nem volt izgato szamomra, viszont már rég nem voltam “maszti szűz”.


Amikor már sokadjara mutogatta a punciját, hírtelen jött egy pillanat, amikor kicsit jobban megragadt a szemem rajta, és hirtelen elkezdett tetszeni és nagyon felizgatott.


És aznap mikor hazamentem, nagyon kívántam és masztiztam egyet rá. Kép nem volt a puncijáról, ezért maszti közben egy normál képet néztem róla.


Nagyon fura volt, azelőtt ő nekem sosem tetszett, és nem is érdekelt, viszont az ő puncija volt az életemben a legelső ami felizgatott.


És onnantól kezdve szexuális értelemben nagyon izgatott engem. És mindig alig vártam hogy újra elővegye a punciját, és ha elovette, megprobaltam nem feltunoen kielvezni a latvanyt.


Es azota rendszeresen masztizni kezdtem ra.


Aztan teltek az evek, megvaltozott, szegyenlosebb lett es mar a puncijat nem mutogatta de meg mindig nagyon izgatott engem és a szexualis vonzalmam nem múlt el.


Volt egy kis szunet amikor nem sokat beszeltunk es talalkoztunk, aztan egyszercsak megint nagyon joba lettunk, akkor mar teljesen megvaltozott es megkomolyodott.


Azota nagyon sokmindent megbeszelunk es megbizik bennem teljesen.


Egy ideig a szexualis vonzalmam eltunt iranta, azt ereztem tul jo haverok lettunk ahhoz hogy ujra masztizzak ra.


Aztan sok idot toltottunk egyutt es sokat voltunk testileg is kozel egymashoz es ujra elotort, es ismet rendszeresen masztizni kezdtem ra.


Es a lenyeg hogy jelenleg az a helyzet hogy nagyon joban vagyunk, az egyik legkozelebbi baratjanak tart es en is ot.


Amiota ismerem sosem ereztem azt hogy en valaha is jarni akarnek vele vagy hasonlo, es most sem erzem.


Nem erzem azt hogy szerelmes vagyok bele, voltam mar tobbszor is szerelmes es az egyaltalan nem ilyen.


Illetve baratja is van mar amit teljesen elfogadok, nincs vele egyaltalan bajom, es amikor osszejottek egy kicsit sem szomorkodtam.


Viszont valahogy megis azt erzem hogy nem is szerelmet de sima baratsagnal tobbet erzek iranta, mivel rendszeresen kivanom szexualisan, de nem ugy mint a legtobb csajt hogy “hu de megdugnam” es ennyi.


Mikor megkivanom, nagyon felizgat, es jo erzes ra nezni, es alapvetoen mindig jol esik a kozelsege.


Amikor pl masztizom ra, akkor ra sokkal masabb mint a tobbi csajra, illetve nem is olyanokrol fantazialok h dugom ot, hanem csak olyanrol h bujok hozza, olelgetem, es puszilgatom, illetve gyonyorkodom benne, nem csak a testeben, hanem az arcaban is.


Es erzek egy kulonleges es kellemes bizsergest is amikor ra masztizom, ezert sokkal tobbnek erzem a dolgot mint egy sima szexualis vonzodasnak, de szerelemtol kevesebbnek erzem, mivel nincsenek erzelmi kotodeseim hozza es jarni sem akarnek vele sosem. Ha valaha lett volna olyan hogy o akarna(amugy sosem skart o sem) akkor visszautasitottam volna.


Emellett kepes vagyok arra hogy normal baratkent kezeljem ot, foleg amikor nem kivanom. Sosem teszek semmi szexualis megjegyzest sem ra meg hasonlok. Es o is orul neki h fiu letemre normalis baratsag lehet koztunk.


Szerintetek mit erezhetek iranta? Nem ertem ezt az egeszet, ilyen senki massal nem volt..


2020. júl. 6. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyit kihagytam hogy kisebb korunkban ugye szinten vonzott, de mindig mikor pl mar kivertem ra, probaltam bebeszelni magamnak h nem tetszik es egyaltalan nem szeretem ot, szegyelltem bevallani magamnak a vonzodasom iranta, habar ujra es ujra elojott es mikor ismet masztiztam ra olyankor mindig imadtam, de mikor kesz voltam, akkor probaltam undorodni tole h fuj en ot nem szeretem es egyaltalan nem tetszik.


Mostmar azota bevallom hogz gyonyorunek tartom es szeretem ot, de nem tudom minek nevezzem ezt mivel nincs meg minden ami egy normal szerelemnel szokas. Pl nincs birtoklasi vagyam es nem akarom ot.

2020. júl. 6. 15:37
 2/6 A kérdező kommentje:
21/F
2020. júl. 6. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adnék neked egy hasznos tippet: ha kívánsz valakit akkor ne csak masztizzgass rá, hanem inkább próbáld meghódítani. Utóbbi esetben teljesedik be a vágy, előbbinél csak feleslegesen pörgeted rajta magad.
2020. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ott nagyon-nagyon el lett cseszve, hogy már barátja van! =(


Ennyire ß@zdmeg hogy beß@szott téged a barátzóna legeslegközepibe!!... =(


De Te is egy picit magadra nézhetnél. Talán lett volna alkalmad, nem léptél.

2020. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akarnam ot sosem baratnonek es sosem akartam. Egyikunknek sem lenne jo, raadasul nem is illenenk ossze.


Amiota ismerem volt egy joparszor baratja es sosem erdekelt.


Nem ertem hogy mondhatsz ilyet hogy “bebszott” a baratzonaba.


Semmi bajom a baratzonaval, van sok ertekes lany baratom es tisztelem oket es orulok hogy vannak nekem.


De sajnos nagyon sok fiu nem tud mit kezdeni veluk es igy elkeserednek h MI AZ HOGY CSAK BARATNAK GONDOL?? Nevetsegesnek tartom ezt a hozzaallast.

2020. júl. 6. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Nevetségesnek?!


De könyörgöm, itt részletezted azt, hogy testileg is vonzódsz hozzá. Oké, nem teljesen nyíltan tártad ezt ki a kérdésedben, de gyakorlatilag erről írsz.

Most ez a vergődés, önkábítással megborítva... neked ez így jó?!


Az ugye egyszer így holt zicher, 1000%, hogy ez nem normális barátság! De rohadtul nem az.


Normális emberek között, barátként (legyen ez ugye az esetedet nézve fiú-lány barátság) nem mutogatja magát a lány, mert QRVÁRA gáz. A fiú meg nem... khm, nyúl magához a lány testének látványa által keltett szexuális vágytól... mert legalább annyira de QRVA hétszentség, hogy GÁZ!

Nagyon, nagyon gáz! Az is, amit a lány csinált. Az is, amit meg Te csináltál.

Még eldönteni sem tudom, hogy melyik a gusztustalanabb.


Az meg még hihetetlen gusztustalan dolog, hogy erre Ti azt mondjátok, hogy jajj, mennyire átlagos öreg barátok vagyunk...


Jah, Te írod ugye, hogy : "Viszont valahogy megis azt erzem hogy nem is szerelmet de sima baratsagnal tobbet erzek iranta, mivel rendszeresen kivanom szexualisan"


TEHÁT AKKOR!!! Itt megállhatunk, és kijelenthetjük, hogy egyik szavad üti a másikat.

De szerinted én vagyok a gázos, amiért barátzónáról beszéltem, meg ami miatt >>egészen konkrétan<< úgy gondolom, hogy amikor még nem volt barátja, akkor kellett volna előtte elbűvölőnek lenni, levenned őt a lábáról, és nem magadhoz nyúlni, hanem széttenni a lábát, és rohadtul tövig belehatolni (és úgy maradni). ;)


Tudod, nem azt mondom, hogy fiú-lány között ne lehetne barátság. Biztos van olyan, azt is elképzelhetőnek tartom, hogy van aki ezt olyan jól kezelje, hogy rengeteg lány barátja legyen, és pl. azoknak a párjával is folyamatosan haverkodik.

Végülis nekem is volt szaktársam, akivel az átlagnál jobban kijöttünk... sőt, most hogy belegondolok, nem is egy (csak a másiknál ott jó 10+ év volt köztünk, meg két kisgyerek, az nyilván egyértelmű volt), és engem is őszintén felcseszett, amikor apám barátja ott hívott fel telefonon, és kezdte a dumáját, hogy "hogy megy a családalapítás"...


Nade.... tehát arra visszatérve, hogy egyik szavad üti a másikat: Nem, ez nálad sajnos nem barátság. Vagy mondjuk úgy, hogy egy NAGYON BETEG baráti kapcsolat, amiről még Te is írod, hogy hát ez nem csak barátság, mintha kicsit több lenne....


Tehát?! Akkor lássuk be, hogy ő gusztustalanul húzza az agyadat, Te meg gusztustalanul ráizgulsz.

Jajj, én meg mián csúúúúnyán írok!! - Hát cseszd meg, nem fogok finomkodni, nevén fogom nevezni a dolgokat! Te meg ecsetelgetted, hogy hogyan nyúltál magadhoz a látványától.... Na, melyik a közönségesebb?!!

2020. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!