Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az normális ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha az érettebb nőkhöz is vonzódom. Esetleg valaki tud segíteni hogy tudok miflfekkel szexuális kapcsolatot létesíteni? 18f

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt fogjak jelentkezni, jó hogy feltetted a kérdést, különben sosem találnának Rád.
2020. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és kiderül mindjárt, hogy az idős alatt 25 évest ért
2020. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. A 35-45 közötti nők, érett, tapasztalt nők mint az életben mint a szerelemben egyaránt. Van egyfajta kisugárzásuk, és nagyon jók az ágyban.
2020. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 30 plusszosokra gondoltam
2020. júl. 8. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja hát igen megvan a bája nekem is ennek a korosztálynak de hát igen nem lehet ilyesmit összehozni egykönnyen

Pedig higy kívánnám már...

17f

2020. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem azért írom, mert szemétkedni akarok, de hidd el, a 30+ éves nők a hátuk közepére kívánják a 18 éves "kamaszokat"

Az egyetlen kivétel, amit tényleg életben tapasztaltam, hogy ha alapból 23 évesnek, komolynak és kb úgy nézel ki mint egy filmsztár és ráadásul még jó testalkatod van, sportos vagy és van egy szuper megjelenésed, akkor feljön az "eljátszadozom ezzel a fiúcskával, megmutatom neki mit tudok", de ezen kívül, főleg ha tényleg fiatalos vagy, akkor nem akarnak tőled semmit.

2020. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most, hogy kiírtad Kérdező ma ezt a kérdést, én így a sajátom nem írom ki.


Amúgy igen, én is ilyen vagyok. Nagyon bejönnek azok az érett, 40-50-es nők akik nagyjából vigyáztak magukra, de még egy alkalomhoz sem volt szerencsém. Nem merek kezdeményezni, utcán vadidegent nem merek leszóllítani, pedig szívesen teljesíteném a vágyaikat.


27F

2020. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Esetleg valaki tud segíteni hogy tudok miflfekkel szexuális kapcsolatot létesíteni? 18f" Fizessen be téged egy idösebb rosszlányhoz? Vagy mégis milyen "segitség"?
2020. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem hozta úgy a szerencse, volt részem 40 feletti nőhöz.

Engem is vonz a kisugárzás, és igazából amikor én kezdtem az álltalánost, ők 8.osok voltak. Mindíg az idősebbek jöttek be. Nem mindíg jobbak az ágyban, de jobban tudják mit akarnak. El is érik nálam 😀

Mindíg csapom a legyet nekik, de sokszor nem veszem a jeleket sajna.

2022. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!