Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexmentes bdsm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes bdsm?

Figyelt kérdés

Működik? Volt benne részetek?

Én személy szerint szeretem mert ilyenkor nagyobb hangsúly van az impact playen és nem is szeretek idegenekkel lefeküdni.


2020. júl. 10. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2020. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szex mentes alatt pettingre gondolsz vagy ,hogy érted?
2020. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Szex kell nekem, nem az hogy kikotozzenek és megverjenek!!
2020. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ennek így nincs értelme.
2020. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

A bdsm is a szex része, annál akinek ilyen fétise van.

Nem tudom mi lenne a jó abban, ha mondjuk ki költöznek és úgy hagynak 2 órát... 🤔

Fa.szság

F

2020. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens partnerrel nagyon jó és felemelő lehet. Akkor működik, ha mindkét fél az uralkodó és elnyomott szerepben éli ki magát, és el tudja különíteni a "dugást a kikötözéstől".
2020. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit értesz bdsm alatt, elég sok fajtája van. és igen, létezik szex nélkül is. Nekem bejönne ilyen, de eléggé határeset, az bdsm-e egyáltalán vagy nem. F
2020. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt már, én inkább úgy szeretem. Sokan tévhitben élnek, de a BDSM alapjáraton egy szexmentes jelenség, csak van, aki kompenzálja a kettőt. Pontosabban, kb mindenki ezt csinálja már. Elég szomorú, mikor valaki azt gondolja, hogy akkor mi értelme lenne ha nincs benne szex..
2020. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a BDSM az alávetett partner feletti kontrollról, uralkodásról szól.A fenekelés, bilincselés, különböző megalázó feladatok által kiváltott engedelmességre való kényszerítés nyújtja az élményt.

A másik félnek pedig nyilván a kiszolgáltatottság érzete jelenti az élvezetet.

Szerintem a BDSM-ben legalább annyira hangsúlyos a lélektan, mint a testi kontaktus.

2020. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt már ilyenben részem és imádtam. Lehet ezt szex nélkül is csinálni és véleményem szerint sok bdsm együttlét élvezetesebb is, ha nincs összekötve az azonnali és magától értetődő szexszel.


Én switch vagyok és előző barátnőm is az volt és csomószor volt olyan, hogy én erényövbe zárva voltam végig, vagy ő lekötözve, míg én domináltam. Teljes mértékben kielégítő volt szex nélkül is.


25F

2020. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!