Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, gondoltátok volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, gondoltátok volna magatokról valamikor, hogy valaha análozni fogtok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Még nem próbáltam, de ha rajtam múlik, biztosan ki fogom, mert ujjazni nagyon szeretem ott magam. :)
2020. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem vonz az anál :( Barátnőim akik próbálták se úgy számoltak be róla mint egy szuper élmény. De izlések és pofonok :D
2020. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, fiatalon is szerettem már a popsimat ujjazni masztizáskor.
2020. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam, de kiprobaltam. Soha többet az tuti.
2020. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonz.
2020. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Tetszik a kérdés, mert tetszik nekem a saját válaszom is rá! :D

Én abszolút sosem gondoltam volna, még ha valahol a legesleghátsó gondolataim között volt is némi kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet, de amikor arra került a sor, mindig mindenkivel határozottan visszautasítottam a lehetőséget, mert nehogy már, na ne, nehogy már, amíg...


...amíg volt egy olyan valakim, ráadásul szerencsére (!) pont akkor, amikor már a fejem leghátsó szegletében régóta motoszkáló kíváncsiságom szinte kimondott kéréssé is vált (de csak szinte!!!), aki nem kérdezett, hanem olyan überprofin intézett mindent, hogy kb. észre sem vettem, hogy hopp, hol is jár, szerencsére egyáltalán nem fájt a profizmusának köszönhetően (miközben rendesen ment minden hátulról, kb. észre sem vettem, hogy hol járnak az ujjai és a saját "normál" bejáratom nedvességét pakolta át oda, és számomra meglepő módon még köpködött is kb. belém...) akkora jó élményben volt részem, hogy azóta is visszasírom azt az elsőt és visszavágyom, ám tökre megértem azokat is, akik nem kérnek belőle, mert emlékszem az utána érzésre is, ami viszont nem volt kellemes, h mennyi ideig nem bírtam ülni kb. meg fájt, és a mindenki más nem annyira profi utána mennyi fizikai fájdalmat okozott még akkor is, amikor akár lehetett volna csak jó is, szóval nem feltétlenül éri meg, miközben lehet iszonyat jó is, de tényleg igencsak kockázatos és én tényleg sosem gondoltam volna magamról, hogy egyszer én fogok vágyni rá vagy egyáltalán csinálni és élvezni is! :)


#4: soha ne mondd, hogy soha! :) Kívánom neked is és mindenki másnak is, hogy legyen olyan jó élménye, mint nekem volt, az első és felejthetetlen, amiről most már azt is tudom, hogy miért volt olyan jó és mitől jó vagy mitől nem: annak ugyanis nincs saját nedvességtartalma, ugye, ergo csak a szimpla súrlódás, ami azonnal fölsértheti az érzékeny belső bőrt, hártyát... De erre vannak a síkosítók, akár a nedvességtermelő szomszédos lyukból származó legtermészetesebben pl., ha van annyi... ;) :D

2020. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Kipróbáltam már. Sajnos eddig nem volt vele jó tapasztalatom.

A jelenlegi partnerem türelmes, nem erőszakos. Meg fogjuk valószínűleg próbálni 😊

2020. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%

Soha nem gondoltam volna, de mindig izgatott a gondolat.

A mostani párommal többször is csináljuk, főleg, ha nagyon beindulunk, akkor rendes szex közben váltunk.

Ilyenkor nagyon türelmesnek kell lenni mindkét félnek, mi direkt veszünk ehhez síkosítót is, úgy kevésbé fáj, illetve ahogy halad beljebb,illetve már tud mozogni, utána is kell pótolni, hogy ne fájjon.

És nem arra gondolni, hogy befeszítem a popsim meg jaj de fáj, hanem lazítani. Engem a párom ilyenkor simogat, mondogatja, hogy lazítsak, ügyes vagyok meg láthatom milyen jól esik és ez segít.

Illetve ha izgatod magad, akkor mégjobban engedsz hátul, de mégis szűk maradsz, amitől a pasik megbolondulnak. 😁

Én kifejezetten szeretem, élvezem, ilyenkor az orgazmus fenomenális, egy teljesen más szint, pláne ha egyszerre élvezünk el. Plusz mikor látom, hogy mennyire élvezi a párom,az megint egy fantasztikus érzés.

Remélem akinek rossz tapasztalata van, annak összejön majd a jó élmény is!

2021. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!