Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar az előjátékba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar az előjátékba energiát fektetni a férjem?

Figyelt kérdés

Mostanában annyival le akarja tudni az előjátékot, hogy a kezével pár percig dörzsöli a hüvely bemenetemet, csiklómat.

Nem csak hangulatromboló, mivel ennyitől felizgulni se tudok, csak fáj a szex.

Többször próbáltam beszélni vele, hogy ez nekem nem jó, de mindig csak megsértődik.

A saját részéről persze elvárja, hogy kényeztessem szájjal, legyek aktív a szexben, izgassam őt fel szex előtt.

Ez nyilván nem jó így nekem. Mi lehet az oka, hogy ennyire nem akar törődni velem?

+10 éve együtt vagyunk


2020. júl. 12. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Csak nagyon be akarja rakni ha ennyre nemtörődöm akkor nem jók az esélyeid de hát vagy elmúlik majd ez vagy megunod vagy beszélsz vele úgy hogy nyomatékosoddjon benne
2020. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki. Nálunk így néz ki a szex:

- 10 másodperc puncisimogatás

- én kényeztetem szájjal 20 perc

- berakja


Nem tudok megoldást, képtelen változtatni, bármennyit beszélek neki

2020. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az a borzasztó hogy nők képesek így leélni 10-20 éveket ilyen pasik mellett.
2020. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

3: +1


27F

2020. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi év távlatából esély sincs a változásra. Engem az érdekelne vajon mi az ami kárpótol ezért egy nőt,mi az amiért megmarad egy ilyen kapcsolatban? Komolyan mondom,nem értem a nőket. Ezek a helyzetek nyitnak ajtót a megcsalásoknak,félrelépéseknek,és még csak nem is lehet kárhoztatni az illetőt érte.
2020. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

És miért nem hagyjátok a f.szba az ilyen önző pasikat?

Már elnézést a kifejezésért.

Még olvasni is rossz! :(

2020. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Pedig nincs is jobb mint a puncit nyalogatni szép finoman. Akár egy órán keresztül is. Engem pl nagyon izgat, főképp mikor húzza rá a fejem és érzem ahogy a combjai remegnek. 🙂 Nem is értem egyes férfiak miért sietnek annyira. :(
2020. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Basszus,az én férjem meg annyira elhúzza, hogy legtöbbször ki is merül annyiban az egész. Én sajnos az a típusú nő vagyok, akit a szexben csak a farok érdekel, nekem be lehet tenni egyből, én azt élvezem, a többi csak körítés. Nem mondom, hogy nem jó, de nem értem, minek. Ő max 2-3-szor tette be előjáték nélkül 10+ év alatt. Biztos valahol olvasta, hogy hosszas nyalás kell a nőknek, vagy nem tudom. Nem szoktam más nőkkel szexről beszélni, de már látom ezen az oldalon, hogy a legtöbb tényleg így működik, mint a kérdező. Csak azt nem értem, miért nem azok találnak egymásra, akik összeillenek. A kérdésre: Ha csak az utóbbi időben viselkedik így, próbálj visszaemlékezni, mi volt az a pont, ami után megváltozott, mi történt akkor. Valószínűnek tartom, hogy a szexen kívül kell keresni az okot, lehet, hogy neheztel rád valamiért, lehet, hogy maga sem tudja, hogy erről van szó. Próbálj vele sokat beszélgetni, a szexen kívüli dolgairól, hátha kiderül. Remélem megoldódik.
2020. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8: Nektek párt kellene cserélnetek :D
2020. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem számítasz neki. Ilyen egyszerű.
2020. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!