Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy küzdjem le a vágyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a vágyat valaki iránt, akit naponta látok, de őt nem érdeklem?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Ágybabújsz velem, ha csinos nő vagy.
2020. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Légy vonzó ;)
2020. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon eljutsz arra a szintre, hogy már fáj neked ez a vágy akkor jobb ha keresel új munkahelyet.

De nyilván ezt csak idővel tudod majd meg. Nekem befolyásolta ez a vágy az életemet, nem tudtam nyitni senki felé csak őt akartam. Érzelmek is voltak nálam, nem csak vágy.

Én otthagytam azt a munkahelyet és azóta jobb.

2020. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A másik, hogy honnan tudod azt, hogy nem érdekled? Valaha beszéltél vele? Ha nem akkor próbálj meg nyitni felé. Hátha sikerül.
2020. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy ha érdekelném, jelét adná. Én sose kezdeményeztem férfiaknál, fogalmam sincs, hogy kell, hogy ne legyen kínos. Mindig úgy alakultak dolgok, hogy a férfiak kezdeményeztek. Mivel ő semmi jelét nem adja, hogy érdeklem, gondolom nem érdeklem. Persze kedvelem is, de nincsenek felé komoly érzelmeim, igazából csak szexet akarnék tőle. Sajnos egyszer véletlenül megláttam nadrágon keresztül, hogy elég jól el van eresztve és azóta nehezebb, nem nagyon tudok másra gondolni, ha a közelemben van. De szerelmes nem vagyok belé, erről nincs szó. Szeretem a munkámat és ezt a munkahelyet, nem hagynám ott amiatt, mert beindultam egy kollégámra.
2020. júl. 12. 11:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet ő is pontosan ugyanezt gondolja. "Minek törjem magam azért a fagyasztott kóróért? még csak rám se néz."
2020. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom. Kedves vagyok vele, de csak pont úgy, ahogy másokkal, a kolléganőimmel is. Be kell illeszkedni a munkahelyi környezetbe, nyilván kedves vagyok vele. Nem adtam felé semmi jelet, hogy érdekel ennél jobban, de igazából nem tudom, mi az, ami még nem kínos, de veszi a lapot. Nincs ebben gyakorlatom. Azt gondoltam eddig, hogy a férfiak, ha akarnak valamit, akkor kezdeményeznek. Mivel ez egy munkahely, sokkal jobban kell vigyázni, mert ha mégsem kölcsönös a dolog, nagyon kellemetlen lehet. Korábban (más munkahelyekről) 3 szexkapcsolatom alakult, de az könnyen ment, magától értetődően. Most nem tudok mást feltételezni, mint, hogy nem jövök be neki.
2020. júl. 12. 12:12
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Hívd el kávézni, kocsmázni, ilyesmi. Abból talán már venni fogja ;)
2020. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kezdeményezne? hogy aztán sípolhassatok hogy "jajj molesztálnak!" aztán még ő legyen meghurcolva? az hogy te nem ilyenvagy az nincs ráírva. de ti nők ezt úgy ahogy van elbaxtátok, mítúúúú és társai ugye. :)
2020. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, az bennem is felmerült, hogy a munkahelyi környezet miatt talán jobban vigyáz, nehogy probléma legyen belőle. Néha van olyan érzésem, mintha vonzódna hozzám, néha pedig biztos vagyok benne, hogy közömbös vagyok számára. Rendszeresen kell beszélnünk munka miatt, általában ő jön hozzám. Ilyenkor kettesben vagyunk, mert egyedül vagyok az irodámban. Ha végeztünk a munkával, szinte mindig marad még és mindenféléről cseveg, néha teljesen indokolatlanul beszél össze-vissza. Előfordult már, hogy mások megjegyezték, akikkel szintén kell tárgyalnia, hogy velük sose beszél ennyit, mint velem. Olyan is volt már többször, hogy valaki nem találta a helyén, és automatikusan nálam kereste és meg is találta. Ez viszont szerintem nem jelent semmit, mert én nagyon keményen dolgozom, elég "stréber" vagyok, ő is szeret haladni a munkával, szerintem csak egyszerűen szeret velem együtt dolgozni. Néha, ha összefutunk a folyosón, megállít valamivel, aminek semmi jelentősége. Ha házon kívül van dolga, mindig előre szól, hogy merre megy és mit csinál. Mások is "rajtam" szokták keresni, ha nincs bent. Én ezt annak tudom be, hogy jó kollégának tart és mivel nagyon elfoglalt, sok dolga van, ezért viselkedik szétszórtan. Figyeltem a testbeszédét is, folyton az inge nyakát, a gallérját vagy a nyakkendőjét babrálja és a haját. Másokkal beszélve nem nagyon figyeltem ezt meg, de volt már, hogy megigazította többször a nyakkendőjét, mikor mással beszélt, bár akkor én is a társaságukban voltam. Szóval elég szánalmas ez az egész. Nem vagyok kezdő, de képtelen vagyok eldönteni, akar-e tőlem valamit.
2020. júl. 12. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!