Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti tennétek valaha is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tennétek valaha is piercinget a puncitokba? Mondjuk egy olyat mint (Jaye Summers)?

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 01:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Rákerestem erre a nőre, de nem látom sehol, hogy lenne neki
2020. júl. 30. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21 es pedig van linket nem tudok küldeni mert le fogja szedni a kérdést az oldal
2020. aug. 1. 18:43
 23/26 anonim ***** válasza:
Pedig itt sokan linkelnek ilyeneket
2020. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Nem tudom ki az, akit írsz a kérdésedben...viszont nekem a vénuszdombon egy microdermál az tetszene.
2020. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha intim piercingről van szó, vagy csak simán olyanról ami ruha alatt van, esetleg tetkóról takart helyen, akkor mégis honnan tudod, hogy valakinek nincs? Attól hogy nem mutogatja, még lehet neki. Az hogy nem látod, még nem eredményezi, hogy nincs. Egy orvosnak pl alapból nem látod a hátát, mellkasát, lábát, nemi szervét stb. Ha az arcán, nyakán, kézfején nincs, az miért zárja ki a többit? Aki ilyen pályára készül az alapból úgy számol, hogy nem néznék jó szemmel, ezért nem is rakat ilyesmit látható helyre. Én is orvos vagyok, piercingem és tetkóm is van, de ha a betegem lennél, semmit nem vennél észre belőle, aztán mégis van. Meg ne haragudj már, de ugyanúgy vannak proli k*rvák piercing nélkül is, mint ahogy utcán kéregető hajléktalanokat, huligánokat is láttam már 0 tetkóval és pc-vel, akkor ez most azt jelentené, hogy mindenki akinek nincs ilyesmije az valami lecsúszott drogos? Nyilván nem. Mindkét táborban vannak idióták, ez nem ettől függ.
2020. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekem van: mell, csikló

nem vagyok k.rv. én szeretem és kész

2021. jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!