Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik a társker...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik a társkeresőn csak dugni akarnak, miért tűnnek el néhány randi és egy darab szex után a nő életéből, miközben még párszor szexelhetne vele még egy darabig?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert utána nem kihívás. Jöhet a következő.
2020. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

mert a farkuk vezeti, nem a férfiasságuk :)


még sosem tűntem el szexpartnerem mellől, ha vége lett, azt megbeszéltük.

2020. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát de azért ehhez is kellett pár randi, szóval ilyen köyynű lenne nőket felszedni hogy minden napra jut egy? Meg aztán az első szex nem is szokott olyan jó lenni, van egy kis lámpaláz ilyesmi..
2020. júl. 15. 14:21
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

van, akinek ilyen könnyű.

másfelől a másik ember iránti tisztelet alacsony fokon áll

igen, kellene egy 3-4 együttlét, hogy valami kialakuljon...


43/F

2020. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Én azért szoktam (pontozzatok le, de így van), amikor a partner nem volt elég jó/figyelmes. Akivel jó volt, azzal összejárunk amíg csak lehet :)
2020. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Amikor neten kerestem alkalmit, akkor azért tűntem el 2-3 alkalom után, mert nem akartam állandót és belém néhány szex után szerelmesek lesznek a nők és nem tudom utána már levakarni magamról őket.
2020. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Ne általánosíts.

Én pl mikor szaxkapcsolatot akarok, akkor az első alkalom, ha jól sül el, akkor szeretném a folytatást.

Állandó alkalmi szexre pl.

F

2020. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Minőségi, anyagi vagy érzelmi okok miatt.

1.: Minőségi - a csaj nem hozta az elvárt szintet.

a) Fényképes hirdetés esetén mindenki a legjobb képeit teszi ki, est sok esetben retusálással is igyekeznek feljavítani. A valóság azonban kiábrándító. Nem az, hogy annyira csúnya a lány, hanem önmagában az, hogy vagy egy differencia a kép és a valóság között.

b) Emellett előfordulhat, hogy intelligencia terén nem képes egy elvárt szintet hozni a hölgy. Egy ilyen randi sokaknak nem csak önmagában a szexről szól, hanem egyfajta lelki társ szerepéről is. De legalábbis nem árt némi beszélgetés is. Természetesen nem a relativitás elméletről szeretne egy pasi ilyenkor diskurálni, nem a hölgy kvantum-mechanikai ismeretekben jártasságát szeretné megismerni, de nem árt, ha bizonyos szinten lehet kommunikálni és nem csak a műkörömről, a hajáról vagy a kiskutyájáról .... és nem árt, ha nem egy "minden pasi egy idióta f@$z" hozzáállása van valakinek.

c) Minden ember más szexuális kultúrával rendelkezik - lehet ebben nincs egyezés. Orál közben túl sok a kézhasználat, esetleg fogazik, hörögve nyög vagy épp ellenkezőleg; semmi reakciót nem mutat. Van akinek bejön egy dolog mint női reakció, van akinek nem.

2.: Anyagi - fizetős szex esetén fordulhat elő, hogy a férfi a kiadott összeget nem tartja arányosnak a kapott impulzusokkal. Gyakorlatilag itt is egy kisebb minőségi problémáról van szó, csak ez esetben az ár-érték arányt figyelembe véve.

3.: Érzelmi. Csupán annyiról van szó, hogy egy jó csaj és jó szex hatására kialakulhat egy érzelmi kötődés a pasi és az alkalmi partnere között. Azonban vagy azért, mert a házassága megfelelő kényelmet biztosít más területeken, vagy azért mert a házasság felbontása járna számára igen kellemetlen következményekkel (anyagi téren, vagy családi téren [gyerek]) ezért azt nem szeretné kockára tenni.

Ennek a pontnak a "b" verziója, hogy a hölgyön veszi észre, hogy túlzott érzelmi kötődést mutat, ami megintcsak kockázati tényező.


Leírva hülyén is hangzik, meg gondolom a le is leszek pontozva miatta, de a helyzet az, hogy sok esetben nem egyszerű bunkóságból történik a dolog, hanem van egy ilyen mélyebb mögöttes tartalom, amit némi toleranciával meg lehetne érteni.

2020. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Passz, én alapból hosszabb távra keresek mindig. Ha találok egy megfelelő nőt, akkor biztos nem hagynám ott hacsak nem volt nagyon rossz az első. Nyilván belekalkulálom, hogy az elsőnél van némi bénázás, de ezen felül gondolom a rosszat.
2020. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Vagy nem volt megelegedve a kinezettel, a sexxel. Vagy csak nem akar kotodni.

Sajnos 2-3 sex utan en is elkezdek kotodni a nohoz. Es mivel nem akarok tole mast, igy muszaj 2-3 utan lelepnem. Lehet ez valakinel 1, nem 2-3. Bar inkabb a csalodasra tippelnek.

30F

2020. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!