Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt férfiak! Írnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt férfiak! Írnátok nekem olyan csajozós dumát amivel tuti a siker?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 21:32
 1/4 The Dead and Dreaming ***** válasza:
75%
Pontosan az az első, hogy ne betanult "csajozási dumával" akarj szimpatikus lenni, mert így nem fogsz elérni igazi sikert. Legyél vidám, magabiztos és kedves. Próbáld meg megnevettetni a másikat.
2020. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Balfasz vagyok, de a diákhitelemből összespóroltam 1000 eurót, jössz dugni?
2020. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Kint áll a Ferrarim golddiggereknél tuti siker 😂


Egyébként ahogy az #1-es írja, tuti csajozós duma nincs! Pont azért mert minden lány egyedi, mindegyiknek más és más stílus, személyiség jön be. Neked kell ráérezni kinek mit mondj. Nem kell semmi előre betanult szöveg, felveszed a szemkontaktust, odamész, köszönsz mondasz valamit ami csak úgy spontán az eszedbe jut és a helyzethez illik. Ha nem vagy szimpi elküldenek, ha szimpi vagy akkor elkezdesz beszélgetni. A többi meg majd kialakul. Nincs olyan duma - a Ferrarit leszámítva 😂 - amitől ripsz-ropsz lehullik a nők bugyija.

2020. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

"Szervusz! Nem tudod véleltlenül hogy mikor van Dagobert bácsi szülinapja?"


Próbálkozz ezzel csak ne mondd ki!

2020. júl. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!