Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem élvezem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem élvezem a nyalást. Nem érzek semmi olyat ami jó lenne. Az elején izgalmas, amíg lassan csókolgatja a pasi az alhasam belsőcombom stb meg hozzáér a puncimhoz a nyelvével, de utána igazából teljesen semleges amit érzek, na meg feszengek is kicsit ebben a helyzetben..

Amikor masztizok, persze a csiklóm izgatom, azt élvezem, így tudok csak elélvezni, szóval nem érzéketlen a csiklóm vagy hasonlók.

Van itt olyan aki szintén így van ezzel? Vagy csak én vagyok ilyen defektes?


2020. júl. 16. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
nem biztos hogy te vagy defektes, lehet hogy a partner nem tudja, hogy jó neked, kommunikáció, és lehet hogy sikerül valamit kitalálni.
2020. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Több partnerrel is ez volt? Lehet hogy csak nem jól csinálják, nem úgy ahogy Neked jó.
2020. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű , hogy nem nyal jól. Akinek érzékeny a csiklója, annak nyalás közben is az lesz. Csak ugye a technika nem mindegy....
2020. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Lehet a partner az ügyetlen.

Én nem találkoztam még olyan csajjal aki így nem tud elmenni!

Vagy lehet feszengsz, amit nem kéne szerintem.

F

2020. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok pasival voltam már, mindig ilyen voltam, nem is szerettem sosem a nyalást. Csak most a jelenlegi páromat ez nagyon lehangolta, nagyon a szívére vette. Nem tudom miért nem élvezem, kétlem hogy az összes pasi béna lett volna. Ha érzékeny lenne a csiklóm erre, akkor elég ha valaki a nyelvével valahogy hozzáér már az is jó lenne.. szóval nem hiszem hogy mindenki ügyetlen lett volna..
2020. júl. 16. 22:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Két oka lehet. Az egyik egy kis tudat alatti gát, komplexus, gátlás. A másik, hogy nem igazán jól csinálja a pasid - pontosabban nem úgy ahogy neked jó lenne. Van aki úgy esik neki mint maci a mézesbödönnek, nincs meg benne a kellő lágyság, játékosság a partner jelzéseire, reakcióira történő ráhangolódás, odafigyelés.

Irányítsd a párod - akár közben is - hogy a legjobb neked.

2020. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Próbáld meg macskával nyalatni.Nekik ugyanis szőrös a nyelvük,nagyon jó érzés.Saját tapasztalat.
2020. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy közben ujjazzon vagy egy dildóval izgasson, akkor élvezel is és neki is megvan az élmény.
2020. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal lehet a gond, hogy te megszoktad már, hogy magadnak csinálod kézzel. A nyelv meg ugye teljesen más, kb mintha egy csiga csúszkálna rajta 😂😂

Meg alapból nem te csinálod magadnak és ez is ilyen berögződés lehet.

2020. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7-es te hülye vagy a macskának mióta szörös a nyelve?..DD Egyèbkènt meg ennyi erővel nyalasd ki magad egy lámával mert annak 22-centis a nyelve,meg nèha köpköd is..
2020. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!