Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen szűz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, még soha nem volta barátom, soha nem csókoóztam senkivel, nagyon gáznak érzem, van egy ismerősőm aki velem egy idős neki már van 2 babája. A kérdésem más is van igy?
2020. júl. 17. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Unalmas mint a cifra fosás már ez a ciki x évesen szüznek lenni kérdések.
2020. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Az hogy szűz vagy az nem gáz, de az hogy soha senkit nem engedtél magadhoz annyira hogy legalább egy csók legyen az azért furcsa.

F

2020. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Valóban már a sokadik ilyen kérdés. Nem ciki, vannak, akik később szexelnek, nem vagy lemaradva semmiről. A másik pedig, hogy sokan ma már 30 év fölött szülnek, ma már nem ritka 40 körül szülni, szóval... :) Nyugi :)
2020. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Csak azt nem vágom, hogy az oldal szabályzatában benne van az, illetve kérdés kiírasnál is, hogy amennyiben ezt már más megkérdezte, ne írd ki ismét. Nem értem, hogy az ilyen kérdéseket miért nem lehet azonnal törölni, vagy eleve egy olyan szűrő rendszert beépíteni az oldal működésébe, amely gátolja az efféle kérdéseket.
2020. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!