Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként milyen érzés először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen érzés először gumi nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig gumiba élveztem, viszont gyereket szertenénk. Félek hogy egyből el fogok élvezni. Meg igaz hogy szeretnénk gyereket, de kicsit még is félek gumi nélkül dugni. Ijesztő hogy gyerek lesz belőle:D


Utána mennyi ideig folyik a nőből a sperma?


2020. júl. 20. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon szuper, de ha előtte való nap könnyítesz tovább bírod. Nálam akkor volt a legjobb érzés mikor vagy 3 nap után kaptam meg párom. Van amikor sokáig bírtam, van amikor nem. Attól függ milyen rég csináltad magadnak, vagy pároddal.

Tegyetek egy törcsit alátok, ha nem akartok lepedőt mosni :D Igazából a nagyja elég hamar kijön ha fel áll a nő.

2020. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan igazi érzés!!
2020. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokkal intenzívebb "natúrban" nagyon fogod érezni és élvezni, ne parázz rá. Ha előtte való nap kivered akkor lehet tovább bírod, de... - kisebb az esély a teherbeesésre (de nem lehetetlen!).
2020. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érezni fogod a forróságát, gumiban sajnos ez nincs meg. :(
2020. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!