Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,Nők! Mennyire igaz ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,Nők! Mennyire igaz ez a szexuális zaklatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz pasi akit mindenki elutasított szóval ne szóljatok be de érdekel, hogy ti ezt hogyan látjátok.


A: Megbámul egy ronda pasi= undorító perverz, odamegy hozzátok szó nélkül= zaklató.


B: Megbámul a jóképű pasi= flörtölget, odamegy hozzátok szó nélkül= céltudatos álompasi.


tegyük fel, hogy szinglik vagytok és nem szakítás után azonnal.



2020. júl. 10. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Arra akarod kihegyezni a dolgot, a "jópasiknak" mindent szabad, a "nemjópasinak" meg soha nem terem babér. Ez nem így van! Ha már bámulás, ha tolakodóan stíröl akkor zavaró akár jópasi, akár nem. Ha odamegy és tolakodóan, bunkó módon bepróbálkozik akkor zaklat akár jó pasi, akár nem.


Nem kell kipattintott izomzat, meg Ferrari a csajozáshoz. Sokkal többet számít a személyiség, kisugárzás, stílus. Nézzük mondjuk De Devitót. Nem jóképű, nem is sportos, sőt egy alacsony törpe. Viszont látatlanban azt mondom, hogy ha még nem is lenne egy ismert színész akkor is elég sok nőt ki tudna "dumálni a bugyijából" (nem mindet, de biztos hogy sokat sikerülne).

Na akkor most szegezd önmagadnak a kérdést. Tudnál-e olyan lenni stílusban, kisugárzásban mint De Devitó? Amivel többet tud az csak rajtad múlik és még jobban is nézel ki nála. Önemésztés helyett inkább állj így hozzá.

2020. júl. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki már-már alpári módon stíröl, az a szememben alapból nem lehet “jópasi”, úgyhogy elég paradox a kérdés.
2020. júl. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leső én nem teljesen gondolom így mint ahogy leírtam csak szerintem van benne igazzság de nem szó szerint így.
2020. júl. 10. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
nem számít,sokszor nem veszem észre, hogy helyes vagy nem. Csak továbbmegyek, idegenekkel nem ismerkedek, nem vagyok egy szál kolbász, hogy megkívánjanak.
2020. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Viszont ha enm idegenen a pasi hanem olyan akit valamennyise ismersz akkor csak számít nem?
2020. júl. 10. 22:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Valamennyire.
2020. júl. 10. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Noha a csajok nem fogják beismerni, ez a kettős mérce időtlen idők óta létezik. Mint ahogy a pasik esetében is tetten érhetünk ilyesfajta kettős mércét. Pl a lotyó meghatározása esetében.
2020. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó látod, partnerfüggő
2022. jan. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!