Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked volt olyan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked volt olyan hogy a tanárod szexuális megjegyzéseket tett rád?

Figyelt kérdés
Benned nagyon megmaradt az hogy amikor 7.es voltam és volt úszás a tanárnőm amikor bejöt hogy készvagyok-e akkor ugye eltakartam magam, erre ő mondta hogy ne takargassam látott már ilyet, ez így évek után is megmaradt bennem

2020. máj. 1. 18:21
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
45%
volt megjegyezte milyen jó fenekem van a farmerben meg a seggemre is paskolt mindig :D
2020. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem tehette meg
2020. máj. 1. 18:26
 3/14 Lazy Lover ***** válasza:
pedig meg tette miért hazudnék....
2020. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lány vagy? Hány éves? Élvezted?
2020. máj. 1. 18:41
 5/14 Lazy Lover ***** válasza:
fiú voltam kb 7edikes mivel tetszett a tanárnéni nem ellenkeztem meg nem mondtam el senkinek
2020. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?Akkor ne aggódj!Jól tette,és vicces is,meg szexi a tanítónéni.Bárcsak mind ilyen lenne..ha..ha..ha


Ha lány lennél ,akkor jönne a lelkizés,a részvét.Ne félj, már kapnád is itt az instrukciókat,hogy fel kell jelenteni a szemét disznót,zaklatás!!A vén kecske,hogy merészelte...

2020. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utsó kb #metoo
2020. máj. 1. 19:04
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
jah és még nem mindenki előtt csinálta ha nem amikor kettesben voltunk
2020. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen volt, általánosban volt egy tanárom akki mindig perverz megjegyzeseket fuzott a fenekemhez utáltam de azért mikor magam alatt voltam jol esett még tabló képet is kért mielött elballagtam
2020. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Középiskolai férfi tanár, én 20 éves voltam.


Power pointos prezentációt adtam elő a hungarikumokról. Véletlen a gyulai kolbásznál egy szalámi képét illesztettem be. Ami nem direkt volt nyilván, és amúgy senki észre se vette rajta kívül.

Erre megszólal: "Gondolom, hogy a vastagot szereti!"


Ilyen beszólása volt nem is egy az évek alatt, és nem is csak nekem.

22N

2020. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!