Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Par napja kiprobaltuk az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par napja kiprobaltuk az analt a parommal, viszont semmi fajdalmat nem ereztem, Ez normalis?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvastam meg hallottam mar hogy ez mennyire is egy fajo dolog foleg elsore, meg hogy nem mindenkinek kellemes ugy


Viszont en semmilyen fajdalmat nem ereztem meg semmi kellemetlensegeg ez normalis?


2020. júl. 23. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fájt elsőre sem,azóta sem. Nem mindenkinek fáj.
2020. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem fájt az első, ez annak az eredménye hogy normálisan előkészültetek es nem a durr a popsiba
2020. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj neki. Nekem az elején mindig fáj picit, de nem vészes.
2020. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem fájt az első sem és azóta egyik sem
2020. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Én akármennyire előkészülök brutálisan fáj 2-3 percig.
2020. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2020. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak kellene normálisnak lennie hogy ne fájjon - ez örömszerzésről szól, nem a fájdalom okozásáról. Jó partnert választottál, ésszel csinálta, figyelt az előkészületekre. Ha figyelmes a partner és nem durr a közepébe és nincs aranyered akkor nem fáj.
2020. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
normális mindekinek más a szöveti öröksége, laza sphincter-ed van simán kinyilik, de ha feszes a tónus akkor bizony lesz munka vele.
2020. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!