Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti is szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is szeretitek, ha jól megszopatnak?

Figyelt kérdés

Néha már úgy érzem a függője vagyok ennek, szopni is szeretek, de sokkal jobb ha a pasi húzza a hajam, rányomja a fejem, betolja erőből a számba stb.

A párom mindkettőre rávehető, de simán jobban szereti amúgy, én meg már jobban élvezem ha jó erőszakos, sokszor állandóan ez jár a fejemben, alig várom, hogy csinálhassam. Van itt rajtam kívül aki jobban szeret pl szopni mint szexelni? A párom sokszor szexel akarja folytatni, de nekem sokszor elég hogy leszopom, a szexet általában kevésbé élvezem, persze az is jó, de nem annyira.


2020. júl. 24. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes lenne egy olyan szerető, aki az elején kiköti, hogy annyiszor leszop, ahányszor csak akarom, de szex csak ritkán legyen... Hm, nem is tudom, lehet hogy belemennék.
2020. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Rokonlelkek vagyunk! :D 27/N
2020. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha olyan a hangulat igen
2020. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is bevadulok ha a pasim durvám megb.. sza a szàmat. Szopni is szeretek, de az olyan langyi.

Amúgy is azt szeretem ha keményen lerendez. Nem vagyok oda a romantikus tesze-tosza szexért.

2020. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor nem tudom elhinni, hogy nők tesznek fel ilyen kérdéseket.
2020. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán !
2020. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 miért?
2020. júl. 24. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexben adni és kapni egyformán öröm, s mindenki mást szeret benne. Van aki az orált, más (a többség) meg a d.gást. Semmi gond nincs ezzel, te ezt szereted a legjobban benne és kész. S úgy tűnik a párod is szereti, úgyhogy nix problem csináljátok amikor csak kedvetek van hozzá :)
2020. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény ide kommentelő nők.Ha fejenkènt nem kaptak min 50 privit akkor legyen a nevem....Benő
2020. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, én nagyon szeretem. elképesztően beindít
2020. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!