Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gazdag lányokat valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag lányokat valóban nehezebb elcsábítani mint a szegényeket? Minél gazdagabb egy lány annál beképzeltebb?

Figyelt kérdés

Minél gazdagabb egy lány annál jobban nincs rászorulva egy egyszerű fizetésből élő férfira?


Pl volt egy nagyon szép bombázó magyar lány szegény családból származott és egy munkanélküli törpe fogatlan semmirekellő sráchoz ment hozzá feleségül,bár ennek a semmirekellő srácnak a családja normális körülmények között élt mivel nem voltak annyira szegények mint a lány családja.



Minél szegényebb egy lány annál jobban megtudja becsülni a kicsit a apróságokat ha veszünk neki egy ajándékot stb?

De a gazdag lányoknak a kis apróság már nem is ajándék ,nekik az a apróság ha veszünk nekik egy sport autót?


Tehát a szegény lányokat könnyebb elcsábítani mint a gazdag lányokat?

A gazdag lányok beképzeltek kényesek még hozzájuk szólni sem lehet?



2020. júl. 25. 09:10
 1/9 StevenUp ***** válasza:
96%

Ez hülyeség. Gazdag lányból is van normális és csóróból is van lökött.


De ha már általánosítassz akkor én is tudok mondani egy jót :


Szegény lányoknak nehezebb megfelelni mert ők jól akarnak élni és ezt tőled illetve a te vagyonodtól várják, vagy ha nem akkor fogadd el hogy egy karrierista nővel kell élned akinek nem te leszel a fontos sosem hanem hogy hajszolja a pénzt.


Ellenben a gazdag lány nem tőled várja a csodát mert neki már van...


Tehát akkor melyik nőt is nehezebb megszerezni..? :D

2020. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Mi viszonylag gazdagabbak vagyunk, de eddig kb mindegyik pasim szakmunkás volt.


Mondjuk én nem is szórom össze-vissza a pénzemet hülyeségekre. Azt a pénzt, amit a családomtól kapok havi szinten, szinte egy az egyben az óceánok megmentésére utalom is tovább. A saját fizetésemből élek meg.


20/N

2020. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Azt a pénzt, amit a családomtól kapok havi szinten, szinte egy az egyben az óceánok megmentésére utalom is tovább.“ Haha, barcsak en is ilyen lennek. :D

- egy gazdag lany

2020. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 zero waste életmódot követek, vegán vagyok és ha nem muszáj nem veszek meg semmit, ami csak megtetszik.


#2 voltam.

2020. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 StevenUp ***** válasza:
32%

ma 09:33


Kicsit sajnálom az életed... Ha van :)

2020. júl. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 miért sajnálsz?


Jól élek, arra költök, amire tényleg szükségem van, és boldoggá tesz a tudat, hogy nem szennyezem a környezetet.

2020. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te inkább ne kezdj ki senkivel sem. Látszik, h semmi tapasztalatod nincs ebben.

Nincs pénzhez kötve minden embernél, h ki hogy viselkedik.

Vannak szegény csajok is, akiknek nagyobb igényük van mint egy gazdagnak.

Ez jellem függő.

L

2020. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3as vagyok. En a jelenlegi helyzetben nem tudnek nyugodtan aludni ugy, hogy a belemfektetett osszeget eladomanyozom (raadasul minden honapban). Nekem kell a biztonsagerzet, hogy jo helyre fektettem be a penzem es hosszutavon is tudjam tartani azt az eletszinvonalat, amit a csaladom nyujt-nyujtott nekem.

A kerdesre valaszolva, emberfuggo. Van akinek alapdolog a sportkocsi szulinapra es elvarja, van aki nem.

2020. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a jelenlegi, gazdag családból származó feleségem elkapta a tökömet, épp egy váláson voltam túl, s az erősen mínuszba hajló bankszámlán kívül az ég adta világon semmit sem tudtam felmutatni. A családja kitagadta, mert meg voltak győződve róla, hogy a pénzre hajtok, s lelépek, amint rátettem a kezemet. Ennek több mint két évtizede, s noha a család azóta megbékélt velem, azóta sem fogadtunk el tőlük egy megveszekedett petákot se. Asszonykám pedig kitartott mellettem, akár fent voltam, akár lent.

Ősöreg bölcsesség, hogy a szerelem hozhat boldogságot a szegénységbe, de a gazdagság a szerelembe soha.

2020. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!