Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen számotokra szexnél az a negatív dolog ami miatt szex után végképp megszakítottok minden kapcsolatot a pasival?

Figyelt kérdés
Nem lenne egyszerűbb lekommunikálni min változtasson?
2020. júl. 26. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Pl az nagy gond részetekről ha a pasi nem élvez el?
2020. júl. 26. 00:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem nagy gond, csak kihívás, de ilyen miatt biztos nem szakítanám meg végleg a kapcsolatot.
2020. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond. Ami miatt megszakítanám ha megalázna, önző lenne, nem figyelne oda rám, ha mikropénisze lenne vagy extrém nagy
2020. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell az asszonyállatokat kérdezgetni erről. Ez van és kuss...
2020. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megalázás alatt mit értessz? Pl az arcodra élvez és a végén megtörli a farkát a hajadba?
2020. júl. 26. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érzem, hogy le leszek pontozva.


Szóval ha kicsi és vékony a farka. Ezen nem igazán lehet mit megbeszélni. Volt olyan, hogy nem éreztem semmit mikor ott maszatolt a pasi bennem, ráadásul hamar el is ment. Pedig úgy bepucsìtottam, hogy tövig bennem volt.

Meg volt akivel egyszerűen szar volt a szex, nem illettünk össze, egy évet adtam a dolognak, de nem lett jobb. Azóta nem adok ennek időt. Ha elsőre nem érzem azt hogy waow, akkor részemről felejtős az egész.

2020. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De azt meg fel lehet tölteni vazelinnel vagy golyóval, bár rizikós
2020. júl. 26. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Fellehet tölteni, de NE miattam csinálja meg. Hanem mert ő azt akarja, maga miatt. Ha ő jól érni magát kisebb mérettel akkor azon ne változtasson, hanem keressen olyan lányt akinek ez megfelel.

Pont erről szól az egész, hogy olyan partnert kell találni akivel egyeznek az igények és elvàràsok. Nem pedig fordítva, hogy majd a másikat alakítom át olyanra ami nekem jó.

2020. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érzi*
2020. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!