Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szexuális tartalmú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szexuális tartalmú álomban volt már, hogy álmotokban valami rátok nem jellemző dolgot csináltatok ? Pl. anál, vagy olyan, amit egyébként nem csinálnál ? Mi volt az ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Kolbászt szoptam.
2020. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen az anális szex nem éppen a lányok kedvence közé tartozik mint ahogy a sperma lenyelése sem

Persze kivételek mindig vannak

2020. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában a rám nem jellemző dolog a szexuális álmaimban az mindig az volt, hogy kivel csináltam. Volt olyan, hogy a főnököm volt az apám az álmomban és vele csináltam😂😂😂 meg olyan is, hogy egy olyan munkatárssal aki akkor még új volt és kb.3mondatot beszéltünk összesen, nem tudom, hogyan került az álmomba. Viszont nagyon gyakran nem létező személy van az álmaimban.
2020. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bandàban sokan megdugnak és mi denki ràmèlvez, mindenem csupa g.ci.

Sose tennék ilyet.

2020. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt álmodtam, hogy vagy 5férfi kényeztetett egyszerre :DD
2020. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nővel szexeltem
2020. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat ilyen. Amit álmaiban lát az ember azok a tudatalatti kontroll nélküli tiszta megnyilvánulásai, bármi előfordulhat ilyenkor. Fontos üzenetek az ember önmagában megismeréséhez, felfedezéséhez.
2020. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!