Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányok, 35 év alatti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok, 35 év alatti nők szemében miért ciki, ha egy pasi építőiparban dolgozik?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki ha minimum fővállalkozó.
2020. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott soha hogy ez ciki lenne.
2020. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg bizonyos társadalmi státus felett ciki.

Először is, alapvetően, dolgozni soha nem szégyen. Becsületes pénzkereset a kőműves, festő, stb. szakma is.


Gondolom, van aztán az a réteg is, aki azért a fizikai munkára szorul, mert tanulatlan, vagy értelmi képességei nem engednék meg, hogy egy komolyabb iskolát elvégezzen. Ebből is kialakulhatott a sztereotípia, hogy aki az építőiparban dolgozik, az mind "eccerű" ember.


Aztán: Az építőipar a tipikusan "szabad" érzésű munka azoknak, akik nem bírják a kötöttséget. Mégis csak kint van az ember a friss levegőn, többnyire a munkavégzés nem előre megadott időhöz kötött, pld nincs szigorúan ellenőrzött cigi- és kávészünet, mint mondjuk egy irodában. Ezért hagyományosan azoknak a "gyűjtőhelye" is, akik egy szigorú munkarendbe nem tudnának beilleszkedni, mindig kilógnak a sorból, és ez is sokaknál (főleg nők szemében) negatívum.

2020. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

" ember a friss levegőn "


:DD


Ha friss levegő alatt a porfelhőt érted, akkor végülis igen.



Egy diplomás férfi általában nem azt nézi, hogy a nőnek milyen papírja van, sok nőnél meg elvárás, hogy legyen a pasinak diplomája.


Például múltkor beszélgettem egy nővel egy oldalon, és amikor elmondtam neki hogy mit dolgozok, tökre meglepődött, hogy ki nem nézte volna belőlem, azt hitte valami cégtulajdonos vagyok vagy valami vezető beosztású, természetesen onnantól fogva már nem érdekeltem és lelépett pár üzenetváltás után :)

2020. júl. 28. 17:00
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Ki az a barom aki egy melóst, cégtulajdonosnak néz? Nem lehetett sok esze a kicsikének... :D
2020. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Azok köcsög nők,soha nem lesznek szerelmesek,csak a pénzbe.
2020. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
A pénz is boldogít. Tartson el, és majd dugok olyannal akit kívánok. Ez már csak így megy.
2020. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi.
2020. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#5, úgy, pl hogy nem minden melós hülye. Otthon voltam, normális ruhákban, normálisan kinéző lakásban, amikor videóchateltünk.


Bármilyen hihetetlenül hangzik, de nem építkezéseken alszok, illetve nem a lakásban tárolom a szerszámokat, gipszes létrákat :)

2020. júl. 28. 17:10
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

3as vagyok ismét:

Hát, ha a kiállásod meg a stílusod alapján nem néznének "bunkó" segédmunkásnak, akkor szerintem először ne a munkádnak ezt a részét domborítsd ki. Ha kérdezik, elég annyi, hogy építés bizniszben "utazol" :D

2020. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!