Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A randipartnerem megharagudott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randipartnerem megharagudott rám, mert azt feltételeztem róla, hogy csak szexet akar tőlem. Azóta nem beszéltünk, hogy hozhatom helyre?

Figyelt kérdés
Volt 5 randink, az 5.ik randin le is feküdtünk egymással. Utána is még keresett, de nem olyan sűrűn, mint előtte. A szex után kb 1 héttel mondta, hogy találkozzunk újra. Akkor kérdeztem meg tőle, hogy csak szexet akar-e tőlem, mert hogy nekem ez jön le? Erre fel volt háborodva, hogy miért feltételezek róla ilyet és azért akar találkozni, mert jól érzi magát velem. Azóta nem is beszéltünk, 2 hete. Van itt még visszaút a kapcsolat felé? Vagy elástam magam?
2020. júl. 28. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy fiú?
2020. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tényleg csak szexet akart, és kapott az alkalmon hogy megsértődhessen és ne keressen többet.
2020. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23N, bocsi lemaradt.
2020. júl. 28. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nőként ne te fuss utána, ha jó vokt neku keresni fog, ha másodszor is csak szex lesz akkor kérdezd meg újra, de nem biztos hogy ezt feszegetni kell, majd kialakul. 37F
2020. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Pedig igazad volt.
2020. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Hááááát… nagyobb esély van rá, hogy tényleg csak szexet akart, de másik oldalról aki ilyenen besértődik az eléggé hisztis figura. Ha nem csak szexet akarna, hanem tényleg jól érzi magát veled akkor nem tűnne el szó nélkül egy hétre, illetve azon pedálozna hogy bizonyítsa a szándékait eltűnés helyett.

Szóval akár ez, akár az, a hisztis figurákat amúgy is kerüld el.

2020. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én a helyében, meg győztlek volna arról, hogy nem csak arra kellesz.

Ez nem azt jelenti, hogy nyaliztam volna neked hetekig, csak el mondtam volna, hogy rosszul ítélsz meg engem.

Szerintem ez egy jó alkalom volt neki arra, hogy kamuból bevágja a durcit.

Szerintem csak 1 jellemtelen ember, aki nem meri vállalni a saját véleményét.

Én így látom.

F

2020. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%

Otodik randin volt szex, szerintem nagyon megdolgozott erte, ha csak szexet akart volna.

Ha ferfi lennek, en is megsertodtem volna. Egy het mulva raerni szerintem akkor rendben, ha nem kezel felvallrol es naponta jelentkezett.

2020. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 hete nem keresett, én én sem őt. Azelőtt mindig 2-3 naponta rámírt. Ő is 23 éves.
2020. júl. 28. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem közetetek már nincs semmi, ez ennyi volt. Ha dugni akarsz még akkor kapálózhatsz kicsit.
2020. júl. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!