Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon gáz?:/

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mh.. kérdése:

Ez nagyon gáz?:/

Figyelt kérdés

En 17 barátnőm 18

Nala voltam (még nem dugtunk valamint mindketten szüzek vagyunk + akkor meg is volt neki) es eljutottunk odáig hogy fölötte voltam az ágyon, csokoloztunk ilyesmik aztán a gatyámba nyúlt és ja.. Eddig minden oké viszont az a gond hogy elég hamar elmentem... Ő is meglepődött (gondolom valamelyik előző barátjával is eljutottak már idáig) és nagyon gázul éreztem magam. Szóvá is tette hogy ilyen hamar elmenni.. 😅

Nagyon szarul éreztem magam. Viszont ez volt az első ilyen dolgunk. Nagyon hevesen vert a szívem közben meg szédülős érzésem volt kicsit. Asszen túlizgultam vagy fene tudja..

Néha (poénból vagy nem, nem tudom) megszokta jegyezni hogy "2 perc" vagy fasztudja és ez eléggé bánt 😅

Nagyon szar kedv tör rám bármennyiszer rágondolok a dologra... Meg azért az is szarul esik amikor beszól még ha igaza is van..

Az a baj hogy tényleg szeretem és nem akarok gáz lenni:/

Ti mit gondoltok erről? Esetleg valami tanács?:/



2020. júl. 28. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
szerintem érthető, mert szűz vagy és nagyon rá voltál izgulva, de ha emiatt sérteget akkor kérdezd már meg, hogy mi a f*szért csinálja?
2020. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Túlizgultad a dolgot, nincs ezzel baj.


Szerintem csak poénkodik, ne vedd fel, nevess vele együtt.


Ennyi😃😂🤘

2020. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, ilyesmi mással is előfordult már...
2020. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki nyugodtan, hogy ez téged zavar, hogy ezzel cukkol folyamatosan!
2020. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%
Be kellene vennetek egy harmadikat.
2020. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ő már tuti nem szűz!
2020. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
A 2perc az 2perc hiába szépíted. Még punciba se voltál csak benyúlt a gatyádba. Ha berakod majd neki akkor mi lesz? 2 tolás?
2020. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6# de, tutira szűz.
2020. júl. 28. 20:59
 9/16 A kérdező kommentje:
7# épp ez az. Ezen parazok. Lehet-e kezdeni a dologgal valamit :/
2020. júl. 28. 21:00
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha szűz lenne pont nem érdekelné, hogy mennyi idő alatt mentél el!
2020. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!