Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon gáz?:/

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mh.. kérdése:

Ez nagyon gáz?:/

Figyelt kérdés

En 17 barátnőm 18

Nala voltam (még nem dugtunk valamint mindketten szüzek vagyunk + akkor meg is volt neki) es eljutottunk odáig hogy fölötte voltam az ágyon, csokoloztunk ilyesmik aztán a gatyámba nyúlt és ja.. Eddig minden oké viszont az a gond hogy elég hamar elmentem... Ő is meglepődött (gondolom valamelyik előző barátjával is eljutottak már idáig) és nagyon gázul éreztem magam. Szóvá is tette hogy ilyen hamar elmenni.. 😅

Nagyon szarul éreztem magam. Viszont ez volt az első ilyen dolgunk. Nagyon hevesen vert a szívem közben meg szédülős érzésem volt kicsit. Asszen túlizgultam vagy fene tudja..

Néha (poénból vagy nem, nem tudom) megszokta jegyezni hogy "2 perc" vagy fasztudja és ez eléggé bánt 😅

Nagyon szar kedv tör rám bármennyiszer rágondolok a dologra... Meg azért az is szarul esik amikor beszól még ha igaza is van..

Az a baj hogy tényleg szeretem és nem akarok gáz lenni:/

Ti mit gondoltok erről? Esetleg valami tanács?:/



2020. júl. 28. 20:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem de. És pont ezért mert szűz. Hidd el biztosra tudom hogy az. Gondolom nem szeretne hogy egy olyannal veszitse el aki 2 perc verestol elmegy. Es ő is tisztaban van azzal hogy meddig szokott egy ilyen dolog atlagosan tartani.
2020. júl. 28. 21:16
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Tisztában van vele, mert már nem szűz!


Vagy esetleg, közjegyző által hitelesített erényövet vettél le róla?

2020. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaj srácok azért a szűz csajok se kő alatt élnek ám. Kb nyolcadikos kiscsajok már tudnak mindent mert megy a kibeszélés meg a pletyka az öltözőben, budiban.


Kérdező, szerintem nem lesz baj. Kísérletezni orállal, kézimunkával, majd hozzászoksz és már tudod magad türtőztetni.

2020. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelenti azt, hogy ugyananniy idő alatt mennél el szex közben is. Egyébként meg első szexnél nem biztos, hogy kellene annál több.

Nyilván csak magamból indulok ki, de nekem kellemetlen volt az első pár behatolás, egyáltalán nem volt jó érzés.


Az én első párom (mindketten szüzek voltunk) például egyszer elélvezett úgy, hogy csak ruhán keresztül simogattam a farkát, (de persze előtte sokáig smaci, tapi). Mindketten meglepődtünk :D

2020. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Két perc alatt durrantál el és akkor mi van? Mással is fordult már elő. Sőt mást ne mondjak, bár rég nem vagyok szűz, mondhatni tapasztalt, de még velem is előfordul néha-néha hogy hamar eldurranok s akkor mi van?

Legközelebb majd tovább bírod. Tipp: ha szexre kerül a sor, akkor előző napon csapd ki a brét. S hogy mondjak valamit inkább durranj el hamar (és álljon fel utána gyorsan) mintsem egyáltalán ne álljon fel.

2020. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs gond ezzel. Kovetkezokor a randi elott verd ki egyedul. Masodik korben biztos tobbet birod.

Ne gorcsolj ra a dologra.

2020. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!