Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne fussak bele transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne fussak bele transznemű lányokba?

Figyelt kérdés

Nemsokára utazok Thaiföldre mert kiváncsi vagyok a konyhavilágára /Bankok- Phuket/ .


Namost ... Nyilván a felraktam magam Tinderre és előre odautaztattam magam és ott hidaltam le teljesen.. Alapból sincs gondom a lányokkal mindig is volt bőven de 2 óra alatt 50 lány szivezett be én meg inkább a mennyiségre mint a minősségre ezért mindet vissza is sziveztem elkezdtem nézegetni őket és baszarás milyen jól nézetki a 70%-a.


Na abból a 70%ból minimum a 20-30% Én nem tudom mi a megfelelő szó de fiú volt ! Na ott hidaltam le amikor elolvastam mi van kiirva ( transgender - LADYBOY STB ) ha ezeket nem látom akkor ezt mind ágyba vittem volna és ott kaptam volna sokkot mert SZÓ SZERINT NEM LÁTOD RAJTA CSAK AZT HOGY K JÓ NŐ! Az biztos hogy ha 1 ilyenbe belefutok akkor többet nem fog felálni mert lelkileg tönkremegyek :D



Volt már valaki közöttetek kint ? Mire figyeljek azon kivül hogy látszik e a töke? :D :D


Megkérdezhetem de akkor is le fogja tagani addig ameddig nem látom ruha nélkül....



2020. júl. 30. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

Nézd meg a nyakvastagságot illettve azt, hogy az ádámcsutkája látszik e és a lábméretet

Ha látszik az ádámcsutka meg nagy lábbal rendelkezik akkor biztos transzbúza

2020. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Bár én lány vagyok, szóval nem érint, de olvastam egy cikket arról, hogy ezeket a thai ladyboy-okat már gyerekkoruktól fogva lánynak nevelik, hogy majd pénzt csináljanak belőlük. Szóval aki ennyire nyomulós, vagy szimplán könnyen belemegy a találkába, az biztos h fizetős és a legtöbbje ladyboy.
2020. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
#1 az ádámcsutka is eltávolítható plasztikai műtéttel. A thai emberek pedig alapból alacsonyak, így a lábméretük is általában az európai átlag alatt van :/
2020. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Csakhogy lehessen érteni, nála nincs semmi kiírva , elkezdtünk beszélni és 10 perc mulva rendes volt és mondta hogy ő eredetileg fiú....


[link]


Hat most mit tegyek :D ? Ezek simán át fognak verni....

2020. júl. 30. 17:39
 5/21 A kérdező kommentje:
Még komolyan az ideálom is..... Végül kiderül hogy bu.i vagyok ....
2020. júl. 30. 17:45
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha jo “nonek” neznek ki, nem mindegy?


Hatulrol popsiba sztem siman belefer tapasztalatnak. Eleted legjobb dugasa lenne valoszinuleg.


Egyebkent meg a kezfej arulkodo. 27f

2020. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Huuu hat én azt tudom mondani, hogy ne kifejezetten a szexre csábító képeket húzd jobbra :D szóval ne olyat aki, aki a fotóival azt akarja üzenni h ‘gyere és dugj meg’ :D
2020. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Meleg nem leszel ettol, mivel a noiessegre izgulsz fel.


Egy meleg hozza nem erne egy ilyenhez, mert nonek nez ki es semmi ferfiassag nincs bennuk.

2020. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szép,jó kép.
2020. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

[link]


Biztos ami biztos kiírja... nagyon durva hogy nem tudhatod....

2020. júl. 30. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!