Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne fussak bele transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne fussak bele transznemű lányokba?

Figyelt kérdés

Nemsokára utazok Thaiföldre mert kiváncsi vagyok a konyhavilágára /Bankok- Phuket/ .


Namost ... Nyilván a felraktam magam Tinderre és előre odautaztattam magam és ott hidaltam le teljesen.. Alapból sincs gondom a lányokkal mindig is volt bőven de 2 óra alatt 50 lány szivezett be én meg inkább a mennyiségre mint a minősségre ezért mindet vissza is sziveztem elkezdtem nézegetni őket és baszarás milyen jól nézetki a 70%-a.


Na abból a 70%ból minimum a 20-30% Én nem tudom mi a megfelelő szó de fiú volt ! Na ott hidaltam le amikor elolvastam mi van kiirva ( transgender - LADYBOY STB ) ha ezeket nem látom akkor ezt mind ágyba vittem volna és ott kaptam volna sokkot mert SZÓ SZERINT NEM LÁTOD RAJTA CSAK AZT HOGY K JÓ NŐ! Az biztos hogy ha 1 ilyenbe belefutok akkor többet nem fog felálni mert lelkileg tönkremegyek :D



Volt már valaki közöttetek kint ? Mire figyeljek azon kivül hogy látszik e a töke? :D :D


Megkérdezhetem de akkor is le fogja tagani addig ameddig nem látom ruha nélkül....



2020. júl. 30. 17:12
1 2 3
 21/21 mantis religiosa ***** válasza:
Kérj tőlük bikinis/fehérneműs képet, azon látszani fog van-e valami domborulat, ahol puncinak kellene lenni. 😇😄
2021. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!