Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne fussak bele transznemű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne fussak bele transznemű lányokba?

Figyelt kérdés

Nemsokára utazok Thaiföldre mert kiváncsi vagyok a konyhavilágára /Bankok- Phuket/ .


Namost ... Nyilván a felraktam magam Tinderre és előre odautaztattam magam és ott hidaltam le teljesen.. Alapból sincs gondom a lányokkal mindig is volt bőven de 2 óra alatt 50 lány szivezett be én meg inkább a mennyiségre mint a minősségre ezért mindet vissza is sziveztem elkezdtem nézegetni őket és baszarás milyen jól nézetki a 70%-a.


Na abból a 70%ból minimum a 20-30% Én nem tudom mi a megfelelő szó de fiú volt ! Na ott hidaltam le amikor elolvastam mi van kiirva ( transgender - LADYBOY STB ) ha ezeket nem látom akkor ezt mind ágyba vittem volna és ott kaptam volna sokkot mert SZÓ SZERINT NEM LÁTOD RAJTA CSAK AZT HOGY K JÓ NŐ! Az biztos hogy ha 1 ilyenbe belefutok akkor többet nem fog felálni mert lelkileg tönkremegyek :D



Volt már valaki közöttetek kint ? Mire figyeljek azon kivül hogy látszik e a töke? :D :D


Megkérdezhetem de akkor is le fogja tagani addig ameddig nem látom ruha nélkül....



2020. júl. 30. 17:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
2020. júl. 30. 18:32
 12/21 anonim ***** válasza:
38%
Én megdugnam ezt lehet. Főleg ha nagyon kanos vagyok.
2020. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

Aham, szóval a gasztronómia miatt mész :D (pláne Phuketre ami egy nyaralósziget). Annyit tanácsként hozzátennék nézd meg mikor van monszun, mert különben kellemetlen meglepetés ér... nem sok pancsi lesz, pontosabban lesz, csak nem alulról áztatva, hanem felülről kapod a nyakadba.


Egyébként a thaiföldiek eleve nem túl maszkulin vonásúak (még a férfiak is), a gyerekkoruktól nőnek nevelt ladyboy-ok nagyon jól tudják magukat "maszkírozni". A legegyszerűbb ha megkérdezed mi "lent" a helyzet, direktben nem fognak átverni. Ha meg fizetni kell érte akkor pláne kérdezd meg, a kuncsaftot nem szokták átvágni.

Ettől még Tinderen is tapadni fognak az európaiakra a thai (valódi) lányok is azt remélvén hogy hátha magukkal viszi őket, ill. jól le tudják fejni. Ha faroktúrára mész akkor menj inkább Kubába. Finom szivarok, jó rumok és gyönyörű fiatal lányok akik fillérekért "barátnők" lesznek egy hétre amíg ott vagy. Az odaút mondjuk drága, de te akarsz külföldre menni k.vázni.

2020. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Honnan van ilyen szép mellük ezek a fiúkáknak? Irigy vagyok nőként.
2020. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg honnan van?
2020. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hormonokat szednek, mint a legtöbb transz akinek van rá pénze
2020. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokukat pubertás előtt elkezdik hormonkezelni, így nem fognak látszani a férfias jellegek. Szerintem próbáld ki, nem hiszem, hogy olyan zavaró lenne, ha egyébként jól néznek ki. Bár a képek is csalhatnak.
2020. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Megyek veled kérdező,és vigyázok rád.
2020. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ha kis mellű nő létemre tinikoromban hormont szedtem volna, ilyen mellem lenne??? Vagy örökké szedni kell?
2020. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 kfvipfan5 válasza:
19-es A transzneműeknek életük végéig szedni kell a hormont... 🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️
2020. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!