Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Benne lennétek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Benne lennétek, hogy csak heti egyszer, esetleg kétheti egyszer legyen orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy a férfi kívánja az együttlétet, de a nő nem. Erre lenne ez megoldás. Bár valószínű bizonyos fokú szubmisszívitást is igényel, de benne lennétek-e, hogy vissza kell tartani vagy pihentetni az orgazmust, hogy jobban kívánjátok a párotok máskor?

2020. aug. 1. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt
2020. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, mert én akárhány orgazmusra képes vagyok és minden nap kívánom a partnerem :D inkább ő az, akinek nem megy olyan sokszor mint nekem, így néha előfordul, hogy direkt nem élvez el pl délután, hogy este is meg tudjon dugni.

Mindketten 30 évesek vagyunk, én nő

2020. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
:))) nem
2020. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor van, hogy a férfi kívánja az együttlétet, de a nő nem.


Erre lenne ez megoldás.


Majd pont attól fogom kívánni a szexet egy férfival, hogy az esetek nagy részében nincs orgazmusom vele. xD


Érdekes logikád van.


Elárulom neked, hogy azok a nőknek a jelentős része, akik egy stabil párkapcsolatban nem, vagy nem túl gyakran kívánják az együttlétet, azok pont azért nem vágynak rá, mert a párjuk nem, vagy csak ritkán tudja őket eljuttatni az orgazmusig.

2020. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el azt a helyzetet, hogy egy szülő úgy akarná rávenni a gyerekét, hogy több zöldséget egyen, mert az egészséges, hogy az esetek nagy részében ízetlenné szétfőzi, vagy ehetetlenre sózza a zöldséges ételeket, mert neki logikusnak tűnik az az elképzelés, hogy amikor négy ilyen adag vacakul elkészített zöldség köret után egyszer végre finomra készíti el, akkor onnantól fogva a gyerek biztos jobban fogja szeretni, és gyakrabban fogja kívánni a zöldséges kajákat.


Számomra pont ennyire logikus és életszerű, amit te elképzelsz arról, hogy X orgazmus nélküli aktus után egy nő jobban fogja kívánni a szexet UGYANAZZAL a férfival.


Vagy esetleg úgy gondoltad, hogy hetente vagy két hetente szexelnek, és így a férfi is csak havonta kétszer-négyszer élvez el?

2020. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, de inkább nem.
2020. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a csaj akarná a szexet heti egyszer, a pasi meg heti ötször. Erre az a kompromisszum, hogy kéthetente egyszer van szex?
2020. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfiakra jellemző ez, hogy elmennek, aztán 0-ra visszaesik a vágy.

Ha azt akarod, hogy többször kívánja, pont hogy minden egyes alkalommal gondoskodnod kell arról, hogy élvezze, lehetőleg legyen orgazmusa, nem pont hogy eltiltani tőle. Ilyen elcseszett logikát!


Másképp működik a két nem. A férfiak elsülnek, regenerálódnak, újratöltenek. A nők pedig (legalábbis magamon ezt figyeltem meg) pont hogy ha sokat csinálják és jó, akkor még jobban rákapnak, még inkább kívánják. Ha meg rossz vagy ritkán van, akkor kevésbé, mert elveszi a rossz szex az adott személlyel szembeni vágyat. "Éhező üzemmódra" állunk át. Persze ebben a második esetben is kívánjuk a JÓ = kielégítő szexet, csak elveszi a kedvünket a rossz partner.


Tehát ahogy felettem írtak, ez baromság. Kényeztesd, ha többet szeretnél. És olvass utána a dolgoknak, könyörgöm, nagyon nagy idiótaságokat írtál.

2020. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!