Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jobb az asszony helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb az asszony helyett más nőt megdugni ahelyett hogy kivernéd a farkad?

Figyelt kérdés

Most olyan helyzetbe kerültem, hogy megdughatnék egy jóval fiatalabb nőt.

Kicsit duci ugyan de aranyos, eléggé nyomul. Otthon már alig van szex. Ezen filóztam, hogy inkább simán rárántok, minthogy megdugjam, végülis miért jobb az ha a csaj rendezi le?

Aki volt hasonló helyzetben írjon

46f


2020. aug. 3. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Én megdugnám a helyedben. De te tudod,nem akarlak rábeszélni.
2020. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nyomul a csaj akkor vigyázz,, ha csak szexet akarsz és ő többet szeretne, beleszarhat a ventilátorba..
2020. aug. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt azért tisztáznám előtte, elvileg neki is van élettársa.
2020. aug. 3. 23:46
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Volt 20 évvel fiatalabb férjes szeretőm. Csak macera volt. Bujkálás, időpont egyeztetés, nyafogás, hiszti a nejem miatt.

Egyszerűbb és jobb kicsapni.

2020. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Az alap, hogy dugni, az élő szex sokkal jobb mint kiverni. Az már kevésbé, hogy félre akar valaki lépni.

Mi lenne ha félrelépés, kiverés helyett inkább beszélnél a pároddal és megpróbálnátok újraéleszteni a tüzet? Ha együtt akartok maradni akkor ez az egyetlen út - különben előbb-utóbb (ha nem most akkor máskor) úgyis félredugsz és zátonyra is fut a házasságotok.

2020. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
A fêlredugàsból nem lehet jól kijönni. Ha szar, akkaor minek? Ha szuper, akkor vàgyakozol rá, vagy addignkursz fèlre amíg lebuksz.
2020. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Ritka hülye vagy ha ez kérdés.
2020. aug. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Én értem a kérdésed, jártam hasonló cipőben.

Én megtettem.

Ha soha nem csaltad még meg a párod, NE TEDD MEG!

Átszakad egy gát, soha többet nem lesz megállás!

Hallgass rám, szed rendbe az otthoni szexuális életeteket.

Sokkal könnyebb mint gondolnád!

2020. aug. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Nálam is igy kezdődött. Azért nem tettem meg, mert nem akartam félre lépni. Ez 6 éve volt és a szex teljesen megszűnt. Visszagondolva sajnálom azt a 4-5 elszalasztott lehetőséget, bár lehet ha jönne egy új, ugyanúgy nem mennék bele.
2020. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha diszkréten meg tudjátok oldani, akkor szerintem ne hagyd ki a fiatal csajszit!
2020. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!